RODE smartLav+ Plus Mikrofon
RODE smartLav+ Plus Mikrofon
RODE smartLav+ Plus Mikrofon
RODE smartLav+ Plus Mikrofon

RODE smartLav+ Plus Mikrofon

Marka : Rode
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺3.558,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.073,25(KDV Dahil)
Barkod : 698813002870
₺861,97 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Ürün Adı:

RODE smartLav+ Plus Mikrofon

Açıklama: 

SmartLav, çok çeşitli film, televizyon ve yayın senaryolarında veya profesyonel kalitede sesin gerekli olduğu her yerde, ek kablosuz ekipman komplikasyonu ve masrafı olmadan gizli, taşınabilir bir formatta kullanım için tasarlanmış profesyonel düzeyde giyilebilir bir mikrofondur. RODE smartLav+ Plus Mikrofon Fotokolik.com’da.

Smartlav+ ile kullanıcının tek yapması gereken mikrofonu yerine yerleştirip akıllı telefon veya tabletine bağladıktan sonra RODE Rec uygulaması veya tercih edeceği herhangi bir uygulama ile kayıt almaya başlamaktır.

Kullanılan profesyonel kalitede omni-directional condenser kapsül sayesinde smartlav+ mikrofonun her tarafından eşit miktarda ses almaktadır. Böylelikle uygulama için büyük bir esneklik sağlamakla kalmayıp son derece kullanıcı dostu bir kullanım sağlamaktadır.

Beraberinde gelen köpük koruma ile rüzgar sesi mümkün olan en düşük seviyeye indirilmekte ve insan sesinde patlamalara sebep olan "p" "t" ve "ç" seslerini yumuşatmaktadır. Kevlar ile güçlendirilmiş kablosu sayesinde normal kullanım koşulları altında kablonun yanlışlık ile esneyip kopmasının önüne geçilmektedir. 

Smartlav+ headset bağlantısından giriş kabul eden her türlü uygulama ile uyumludur, ancak iOS ürünleri ile kullanılan RODE'un REC uygulaması ile tam bir uyum ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. RODE Rec kullanıcının iOS cihazını farklı kayıt ortamlarına uyacak EQ ayarları ve profesyonel editing imkanları sunarak tam teşekküllü bir saha kayıt cihazına dönüştürmektedir. RODE Rec aynı zamanda yapılan kayıtları doğrudan SoundCloud ve Dropbox'a yollama imkanı sağlamaktadır.

SMARTLAV ÖZELLİKLERİ
Akustik Prensip Basınç Gradyanı
Aktif Elektronik JFET
Kapsül 0.10"
Kutup Deseni
Adres Tipi Son
Frekans aralığı 20Hz - 20kHz
Çıkış empedansı
Duyarlılık -32.0dB yeniden 1 Volt/Pascal (25.50mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz
Ağırlık 6.00g
Boyutlar 1180,00 mm Y x 4,50 mm G x 4,50 mmD
Çıktı <
Garanti 1 yıl


 

Yüksek Kalitedeki RODE SmartLav+ Plus Kablolu Mikrofonlar Fotokolik.com’da!

Teknolojideki gelişmeler ile akıllı cihazların kullanımı oldukça artmış durumdadır. Bu durum her alanda kullanılan mikrofonları etkiler. Günümüz kullanıcıları daha kompakt ve pratik bir kullanım için telefon ya da tablet ile kullanılan taşınabilir mikrofon modellerini tercih etmektedir. En iyi mikrofon araştırmalarında rode markası ön plana çıkmaktadır.

Kullanışlı mikrofon sistemleri arasında bulunan ve akıllı telefonlar ile kullanılabilen rode smartlav mikrofonları, stüdyo kayıtlarında büyük avantajlar sağlar. Hem profesyonel hem de günlük kullanımlar için üretilmiş olan mikrofon türleri, mobil cihazlarla uyumlu olarak kullanım sağlar. Birçok akıllı cihaz ile uyum içinde kullanım sağlar. Ekstra aksesuara ve kuruluma gerek kalmadan kullanım kolaylığı sağlayan bu mikrofonlar kayıtlarda yüksek kalite ve performans sağlar.

Youtube kayıtlarının dışında diğer birçok dijital platform kayıtları için yüksek performans sağlar. Rode smartlav plus, ikili görüşmeler için beklentileri karşılayacak performans sunar. Yüksek gürültülerde ideal performans sağlayan mikrofonlar, pilsiz kullanılma özelliğiyle, fazla güce gerek kalmadan kullanım avantajı sağlar. Model ve markalarına göre teknik özellikler değişkenlik gösterir. Akıllı cihazlarla kullanmak için ekstre uygulama kullanmaya gerek yoktur.

Hem masaüstü bilgisayarlar hem de mobil cihazlarla ile kullanılabilen rode smartlav+ Plus mikrofon modeli, gürültü azaltıcı özelliğe sahiptir. Yüksek ses kalitesi ve çok yönlü kutup deseniyle kullanıcı dostu kullanım hizmeti sunar. Youtube kayıtlarındaki kullanımı dışında sosyal medya ve blogger paylaşımları, içerik oluşturma ve video kayıtların için kusursuz performans sağlayan cihazlardır. Sahip olduğu sağlam yaka klipsleri ve rüzgâr başlıklarıyla üretilen bu mikrofonlar fonksiyonel kullanım sağlar.

RODE SmartLav+ Plus Gizli ve Taşınabilir Bir Formatta Kullanım İçin Tasarlanmış Profesyonel Düzeyde Giyilebilir Bir Mikrofondur. İncelemek İçin Tıklayın!

Rode smartlav+ Plus mikrofon kablolu bir yapıya sahiptir. Bu mikrofonlar kapalı alan ya da açık alan fark etmeksizin her ortamda tam ve kaliteli performans ile çalışır. Sünger ve özel kapsül yapısı sayesinde, açık alanda herhangi bir gürültü sesi ya da rüzgârı en düşük seviyeye getirebilme özelliğine sahiptir. Kullanım alanı olarak tamamen kullanıcı tercihine kalmıştır. Ancak seçilecek mikrofon kullanılacağı alana ve özelliklerine göre seçilmelidir. Genellikle kullanım alanıyla youtuber ve sektöre yeni katılan insanlar ilgilenir.

Sade bir şekilde nasıl kullanıldığını açıklamak gerekirse mikrofonu cihazın kulaklık bağlantı kısmına takılır, kayıt yazılımında ya da ses ayarlarında giriş ve çıkış cihazı olarak seçilir ve kaydetmeye hazır hale getirilir. Genellikle el mikrofonu yerine sokak röportajlarında kullanılır, daha net ses olması için vlog çekimlerinde de kullanılır. Sizde bu gibi alanlarla ilgileniyorsanız smartlav+ sizin için ideal üründür. Yaka mikrofonu almadan önce hangi özelliklere dikkat edilmeli diye düşünüyorsanız birkaç teknik özelliğe bakmak yeterli olacaktır. İlk olarak, ürün seçimi yaparken marka güven ve garanti süresi açısından önemli bir yer alır. Sonraki özellikler olarak desibel ve frekans aralığı bulunur. Kapsül yapısı ve modeli hem performansı hem de kullanım alanlarını etkilediği için aynı özellikte fakat değişik kapsül yapısında olan cihazları almamak gerekir. Birçok özellik açısından avantaj sağlayan rode smartlav plus mikrofon modeli fotokolik.com sitesinde sizlerle.

Smartlav plus mikrofonu kullanılırken kullanıcının seçtiği kıyafete dikkat edilmelidir. Uygun bir biçimde yerleştirilmemiş yaka mikrofonu kayıt esnasında rahatsız edici ve gürültülü seslere neden olur. Yaka mikrofonunun kalitesi çok iyi de olsa kayıt cihazı kalitesiz olması cihaz performansının düşmesini sağlar. Bu sebeple satın alınan ürünlerin yakın kalitede olmasına dikkat edilmelidir.

Kullanımı kavradıkça ihtiyaca uygun daha profesyonel ürünlere geçiş yapılabilir. Yaka mikrofonu seçimi yaparken ürün özellikleri dışında bütçenize uygunluğunu da dikkat edilmelidir. Farklı modellere sahip smartlav+ rode fiyat olarak geniş bir aralığa sahiptir. Dilediğiniz ürün çeşitlerinin tamamına avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kullanıma en uygun ürün seçeneklerini fotokolik.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı