Calibrite ColorChecker Video XL with sleeve
Calibrite ColorChecker Video XL with sleeve
Calibrite ColorChecker Video XL with sleeve
Calibrite ColorChecker Video XL with sleeve

Calibrite ColorChecker Video XL with sleeve

Marka : Calibrite
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺12.319,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺11.703,24(KDV Dahil)
Barkod : 7640111925187
₺3.070,05 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Calibrite ColorChecker Video XL with sleeve

 

 

Ürün Adı:
Calibrite ColorChecker Video XL with sleeve


Ürün Açıklaması:
Prodüksiyonlarınız boyunca doğru ve tutarlı renkler elde etmenize yardımcı olan Calibrite ColorChecker Video XL , daha uzak mesafelerde ve daha geniş çekim açılarında çalışmak için çok uygun olan ekstra geniş formatlı bir renk ve pozlama hedefidir. Calibrite ColorChecker Video XL with sleeve en iyi fiyatla Fotokolik.com’da.


Bu Büyük Renk hedefi, tabloyu çekmek ve etrafındaki ortamı göstermek istediğiniz daha büyük konumlarda veya mekanlarda kullanım için çok uygundur, böylece üretim sonrası renk uzmanınız renk düzeltme yaptıkları yeri görebilir. Diğer hedeflerden daha büyük olmasına rağmen, XL hedefi diğer versiyonlarla aynı kromatik renkleri, ten tonlarını ve gri çipleri içerir ve bu da onu dalga formları, vektörskoplar, zebralar ve renk ve pozlamayı etkileyen diğer araçlarla kullanıma uygun hale getirir. Bu öğe, kullanılmadığında hedefinizi korumak için bir kılıf içerir.

Kromatik Renkler
Bir vektörskopta ana renk ekseniyle hizalanmak üzere tasarlanmış, hem doygun hem de doygunluğu azaltılmış değerlere sahip iki sıra altı kromatik renk öne çıkar. Bu renkler, renk atmalarını hızla ortadan kaldırmak ve ideal ve eşit bir renk dengesi oluşturmak için iki düzey renk bilgisi sağlar.

Cilt tonları

Hedefin kenarına yerleştirilmiş, açıktan koyuya çeşitli cilt tonlarını ince alt tonlarla temsil etmek için tasarlanmış bir dizi renk yongası bulunur.

Gri Düzeyler
Hedefin merkezinde gri dengelemeye yardımcı olmak için dört büyük gri adım vardır ve bunlar beyaz, 40IRE gri, koyu gri ve çok parlak siyah içerir. Bu seviyeler, bir dalga formu, zebralar veya yanlış renkler kullanırken uygun pozlamayı belirlemek için kullanılabilir ve özellikle birden fazla kamera kurulumunda tutarlı pozlama ve orta ton yorumlama sağlamak için yararlı olabilir.

Doğrusal Gri Tonlamalı

Özellikle vurgu ve gölge bölgeleriyle ilgili olarak doğru bir gri dengesi elde etmeye yardımcı olmak için doğrusal bir gri skalayı görüntülemek için altı çip kullanılır.

Aydınlatma Kontrol Çipleri
Siyah ve beyaz çipler, hedef boyunca eşit aydınlatmayı belirlemeye yardımcı olmak için köşelerin ikisine yerleştirilmiştir.

Yazılım desteği
ColorChecker Video XL hedefi, renk derecelendirme sırasında daha fazla verimlilik için hem DaVinci Resolve hem de 3DLUT Creator'da desteklenir.


 
 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 1000 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı