Saramonic Blink500 RX DI IOS ile Uyumlu Alıcı
Saramonic Blink500 RX DI IOS ile Uyumlu Alıcı
Saramonic Blink500 RX DI IOS ile Uyumlu Alıcı
Saramonic Blink500 RX DI IOS ile Uyumlu Alıcı

Saramonic Blink500 RX DI IOS ile Uyumlu Alıcı

Marka : Saramonic
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺2.699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.429,10(KDV Dahil)
Barkod : 6971008024647
₺681,30 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

 

Ürün Adı:

Saramonic Blink500 RX DI IOS ile Uyumlu Alıcı

 

Açıklama: 

Saramonic Blink 500 dijital kablosuz sisteminin bir parçası olan Blink 500 RXDi çift kanallı alıcı, mevcut kurulumunuzu genişletmek veya elinizde bir yedek alıcı bulundurmak için ayrı bir bileşen olarak mevcuttur. Lightning bağlantı noktalarına sahip iPhone'lar ve iPad'lerle tak ve çalıştır uyumluluğu için bir Lightning konektörüne sahiptir.Saramonic Blink500 RX DI IOS ile Uyumlu Alıcı Fotokolik.com’da.

 

 

 

IOS uyumlu alıcı (Tek başına çalışmaz)

50 metreye kadar çekim imkanı

Dijital 2,4 GHz bandından hızlı ve güvenilir bağlantı

Blink 500 Kablosuz Mikrofon Sistemleri İçin

Video, Podcast, Mobil Gazetecilik için

iOS Cihazlar için Lightning Konnektör

iPhone'lar ve iPad'ler ile çalışır

 

Blink 500, kameralar ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlara kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş ses kalitesi sunarken, herkes için anında kullanıma hazır kullanılabilirlik sağlayan ve onu video, podcast ve video için ideal hale getiren ultra kompakt bir dijital sistem olarak işlev görür. mobil gazetecilik uygulamaları Fişe takıldıktan sonra, içeriğinize odaklanabilmeniz için ayarlanmış ve hazırdır.

Bağlan ve Git

Tek bir LED ile ve uğraşılacak herhangi bir düğme veya kontrol olmadan Blink 500 RXDi'nin kullanımı rahat bir şekilde kolaydır. Gelişmiş teknolojisi, kesintileri önlemek için kanal değiştirmek gibi karmaşık görevleri görünmez bir şekilde yerine getirir ve size menü dalışı veya sıkıcı manuel yapılandırma gerektirmeyen modern ve basit bir sistem bırakır.

Kaliteli Ses

Blink 500 sistemleri, size bütçe dostu bir fiyat noktasında kaliteli ses sunmak için film endüstrisindeki ses mühendisleri tarafından dünya çapında kullanılan aynı ses standardı olan 24 bit / 48 kHz çözünürlüğü kullanır.

Kameralar ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlarla karşılaştırıldığında, Blink 500 sistemleri, daha az gürültü ile önemli ölçüde iyileştirilmiş aslına uygunluk ve netlik sunar.

Blink 500 RXDi, doğrudan cihazınızın Lightning bağlantı noktasına bağlanarak, vericinizden kayıt cihazınıza kadar uzanan dijital sinyalin bütünlüğünü korumak için gereksiz D/A ve A/D dönüşümünü önler.

1 veya 2 Kişilik Çekimler için Mükemmel

Blink 500 RXDi çift kanallı bir alıcı olduğundan, aynı anda iki Blink 500 TX kablosuz vericiyi (ayrı olarak satılır) işleyebilir. Bunun ötesine geçmeniz gerekiyorsa, 36 adede kadar kablosuz mikrofonu barındırmak için aynı anda 18 adede kadar Blink 500 sistemi kullanabilirsiniz.

Kararlı ve Basit 2,4 GHz Dijital Kablosuz

Tipik analog kablosuz sistemler TV ve radyo dalgalarından kaynaklanan parazitlere karşı hassasken, Blink 500 dijital sistem, televizyon, radyo yayınları ve UHF kablosuz mikrofon sistemlerinin ötesindeki frekansları kaplayan 2,4 GHz bandında çalışarak bunu önler.

2,4 GHz spektrumunda, Blink 500, 164 fit'e kadar görüş hattı mesafesinde gürültüyü ve kesintileri azaltmak için otomatik kanal atlama özelliğine sahiptir. Optimum performans için, sınırlı Wi-Fi / 2,4 GHz trafiğine sahip ortamlar ve minimum fiziksel engeller önerilir.

 Her Yere Hazır

Lisanslama veya frekans seçme konusunda endişelenmeyin; Blink 500 sistemi, lisans gerektirmeyen 2,4 GHz bandını kullanır, böylece dünyanın her yerine gidebilir ve güvenilir, tamamen işlevsel bir kablosuz sisteme sahip olabilirsiniz.

Diğer özellikler

Hafif, ultra kompakt muhafaza, bir yalpa çemberinin çalışmasına engel olmaz

MFi sertifikalı Apple Lightning erkek konektör, doğrudan cihazınızın Lightning bağlantı noktasına takılır

Lightning bağlantı noktalarına sahip iPhone'lar ve iPad'lerle çalışır

Aynı ortamda aynı anda 18 sisteme kadar çalıştırın

İki adede kadar Blink 500 vericiyle kolay eşleştirme için eşleştirme pimi içerir

 Paket İçeriği

Lightning iOS Cihazları için Saramonic Blink 500 RXDi Çift Kanallı Dijital Kablosuz Alıcı (2.4 GHz)

Eşleştirme Pimi

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı