Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha
Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha
Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha
Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha
Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha
Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha
Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha
Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha

Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha

Marka : Manfrotto
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺8.750,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.954,50(KDV Dahil)
Barkod : 719821429388
₺2.231,04 `den başlayan taksitlerle

Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha

 

 

 

Ürün Adı
Manfrotto MKBFRLA-BH Befree Advanced Lever Alpha


Açıklama
Manfrotto Befree Advanced Alpha seyahat tripodu , tüm çekim pozisyonlarında maksimum performans ve istikrar isteyen tüm Sony α kamera kullanıcılarına adanmış Befree Gelişmiş Kolun özel bir versiyonudur. Bu ürün Fotokolik.com'da.


Adanmış plaka tüm kamera konumlarında kararlılığı en üst düzeye çıkarır
QPL Travel kolu maksimum stabilite ve kolay kurulum sağlar
Üç bağımsız ergonomik kumandalı Merkez Ball Head
Yandan çekme seçici, iki el ile hızlı kurulum sağlar
Benzersiz premium tasarım, 100% Made in Italy


Manfrotto Befree Advanced Alpha seyahat tripodu , tüm çekim pozisyonlarında maksimum performans ve istikrar isteyen tüm Sony α kamera kullanıcılarına adanmış Befree Gelişmiş Kolun özel bir versiyonudur.

Plaka, en net kamera çekimlerinde bile mükemmel tutuşu sağlamak için Sony α7 ve Sony α9 kamera gövdelerine * uyacak şekilde tasarlanmıştır . Plakanın ön juteri, kamerayı fiziksel olarak bloke ederek hem eğme hem de dönme hareketlerinde herhangi bir oynamayı engelleyerek, kamerayı daima kafa plakasına yapışmış halde tutar. Sonuç, görüntü keskinliğini en yüksek seviyeye taşıyan etkileyici kamera stabilitesidir. Plaka ayrıca dünyanın en yaygın standart başlık ekleriyle tamamen uyumludur: Manfrotto RC2 ve Arca-swiss stili. Kameraya sabitlenen bu alüminyum plaka ile, tüm Manfrotto kafaları ve Arca tarzı ataşmanları içeren piyasadaki hemen hemen tüm tripod başlıkları, parçaları sökmeden hızlı ve zahmetsizce kurulabilir .


Bu model aynı zamanda QF Travel kolu olarak adlandırılan yeni bir kilitleme mekanizmasıdır . Manfrotto tarafından geliştirilen yeni bir sistem, QPL kolunun tam kilitleme gücünü 190 & 055 gibi profesyonel Manfrotto tripodları ile seyahat için ideal olan daha hafif bir versiyona getirir. . Yeni açma mekanizması , tripod açıkken tüm konfigürasyonlarda tam stabilite sağlayarak kurulum ve ayarlamayı kolay ve güvenli hale getirir . Ergonomik bacak açısı seçicisi
Sağ ve sol taraftar fotoğrafçıları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış olup, herkesin çekim perspektiflerini sezgisel olarak değiştirmesine ve yakalamak istedikleri çekimde odak kaybetmeden doğru tripod yüksekliğini bulmasına olanak tanır.
Befree gelişmiş, dışarıda ortaya çıkabilen tüm yaratıcı fikirler için tam çekim çok yönlülüğünü garanti eden üç bağımsız bacak açısı konumuna kolayca ayarlanabilir .

Bu yenilikçi modelde bulunan örümcek ayrıca bir Kolay Bağlantı sağlarManfrotto'nun profesyonel 190 & 055 tripodları gibi. Bu, fotoğrafçıların kendi atışlarını benzersiz ve unutulmaz hale getiren aksesuarlar ekleyerek yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak tanır. Işık ya da reflektörleri sevmeyi seven fotoğrafçılar, şimdiye kadar yalnızca ağır aksesuarlı tripodlarla elde edilebilen muhteşem dış mekan çekimlerini gerçekleştirebilirler.

Tripod, hızlı ve hassas kamera hareketi sağlayan küçük ama güçlü ve sezgisel bir kafa olan Manfrotto'nun Advanced 494 alüminyum Merkez topu kafasına yerleştirilmiştir . 494 Merkez top kafasında üç bağımsız kontrol bulunur.: Küre kilidini yönetmek için bir ana düğme, bilye gerginliğini ayarlayan entegre bir sürtünme kontrol düğmesi, böylece ekipmanın ağırlığı her zaman mükemmel bir şekilde dengelenir ve çekimler zahmetsizce çerçevelenir; ufku düz tutan ve kamerayı yatay olarak hareket ettiren ve manzaranın şaşırtıcı manzarasını sağlayan bağımsız bir panoramik düğme.

Sony için geliştirilen Befree, tripodlarından ve hepsinden önemlisi kameralarından maksimum performans isteyen tutkulu fotoğrafçılar için en iyi seyahat tripodudur. Bu hafif seyahat sehpası, taşınabilirlik, sağlamlık, kolay kurulum ve çalıştırma için en uygun kombinasyondur.. Bireyler yeteneklerini profesyonel bir çözüm çözümü ile kameralarını kullanarak ifade etmelerini sağlayan benzersiz bir amaç ile inşa edilmiştir. Sony için Befree gelişmiş Travel Tripod, top kafa seti siyah renkte.


Teknik Özellikler


Ağırlık 1590 g
Toplama / Seri Befree
Malzeme Alüminyum
Güvenlik Yükü Ağırlığı 8 kg
Min yükseklik 40 cm
Maksimum yükseklik 151 cm
Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağı) 128 cm
Kapalı uzunluk 40 cm
Kafa tipi Top kafa
Bacaklar Boru Çapı 12, 15,5, 19, 22,5 mm
Bacak Bölümleri 4
Taban çapı 40 mm
Bacak açıları 22 °, 54 °, 89 °
Üst Ek 3/8 ″ vida
Taban türü 40 mm
Top Kilitleme Evet
Taşıma Çantası Dahil Evet
Merkez Sütun hızlı
Renk siyah gümüş
Kolay Bağlantı Evet Sürtünme Kontrolü Evet
Bağımsız Pan Kilidi Evet
Bacak türü Tek
Bacak kilidi türü Çevirme Kilidi
Maksimum Çalışma Sıcaklığı 70 C
Minimum Çalışma Sıcaklığı -30 C
Pan Sürükle YOK
Panoramik Döndürme 360
Plaka türü 200PL-PROSONY
Hızlı yayın Evet
Tilt Sürükle YOK
Üst Disk Çapı 40 mm

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı