Manfrotto MKBFRLA4B-BHM BeFree Advanced 2N1 AL Kit Çantalı
Manfrotto MKBFRLA4B-BHM BeFree Advanced 2N1 AL Kit Çantalı
Manfrotto MKBFRLA4B-BHM BeFree Advanced 2N1 AL Kit Çantalı
Manfrotto MKBFRLA4B-BHM BeFree Advanced 2N1 AL Kit Çantalı
Manfrotto MKBFRLA4B-BHM BeFree Advanced 2N1 AL Kit Çantalı
Manfrotto MKBFRLA4B-BHM BeFree Advanced 2N1 AL Kit Çantalı

Manfrotto MKBFRLA4B-BHM BeFree Advanced 2N1 AL Kit Çantalı

Marka : Manfrotto
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺9.600,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8.727,00(KDV Dahil)
₺2.318,11 `den başlayan taksitlerle

Manfrotto MKBFRLA4B-BHM BeFree Advanced 2N1 AL Kit Çantalı İncelemesi

 

Ağırlık 1660 g
Toplama / Seri Befree Advanced
Malzeme alüminyum
Güvenlik Yükü Ağırlığı 8 kg
Min Yükseklik 40 cm
Maksimum yükseklik 151 cm'de
Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağı) 128 cm'de
Kapalı uzunluk 40 cm
Kafa tipi top kafa
Bacaklar Boru Çapı 12, 15,5, 19, 22,5 mm
Bacak Bölümleri 4
Taban çapı 40 mm
Bacak açıları 22 °, 54 °, 89 °
Üst Eklenti 1/4 ″ vida
Baz tipi 40 mm
Top Kilitleme evet
Taşıma Çantası Dahil evet
Merkez Sütunu hızlı
Renk siyah / gümüş
Kolay bağlantı evet
Sürtünme Kontrolü evet
Bağımsız Pan Kilidi evet
Bacak tipi tek
Bacak Kilidi Tipi Çevirme Kilidi
Maksimum çalışma sıcaklığı 70
Minimum Çalışma Sıcaklığı -30
Monopod Maksimum Yükseklik 156 cm'de
Monopod Yükü 5 kg
Monopod ağırlığı 0,75 kg
Pan Sürükle YOK
Panoramik Dönme 360
Plaka türü 200PL PRO
Quick Release evet
Sürükle Tilt YOK
Üst disk çapı 40 mm


Manfrotto Befree 2n1 alüminyum seyahat tripodu manivela kilitli ve bilyeli başlık kiti, seyahat etmek için ideal, tek bir çözümde bir arada bulunan çok yönlülük ve maksimum performans isteyen ileri düzey hobi fotoğrafçıları için ideal bir çözümdür . Ergonomik tasarımı, Manfrotto Befree 2n1'in sezgisel ve hızlı çalışmasını sağlayarak en zorlu fotoğrafçıların ekipmanlarını hızlı ve kolay bir şekilde kurmalarını sağlayarak istenen çekimi yakalamaya odaklanabilir.

Birkaç adımda kolayca monte edilebilen monopod. Ayaktaki özel mekanizma, bacak ısıtıcısı açıkken ve tripod sütununun dışarı çekilmesiyle açılarak, iki katı alüminyum blok, kolonun altına vidalanmış özel başlık ile birlikte birleştirilebilir. Monopod kolayca 5kg (11 lbs) yük taşıma kapasitesine sahip olabilir. Bu model aynı zamanda, Manfrotto tarafından geliştirilen, profesyonel QPL kolunun tam kilitleme gücünü 190 & 055 koleksiyonları gibi profesyonel Manfrotto tripodlarında daha hafif bir versiyona getiren yepyeni bir sistem olan QPL Seyahat kolu adı verilen yeni bir kilitleme mekanizması sunar. seyahat için ideal. Yeni açma-kapama mekanizması, kurulum ve ayarlamayı kolay ve güvenli kılar, tripod açıkken tüm konfigürasyonlarında tam stabilite sağlar .
Ergonomik bacak açısı seçicisi , hem sağ hem de solak fotoğrafçılar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır, herkesin çekim perspektiflerini sezgisel olarak değiştirmesini ve istedikleri çekime odaklanmadan doğru tripod yüksekliğini bulmasını sağlar.
Befree 2n1, açık havada ortaya çıkabilecek tüm yaratıcı fikirler için tam çekim çok yönlülüğü garanti ederek, üç bağımsız bacak açısı konumuna kolayca ayarlanabilir .

Örümcek en düzensizliği de dahil olmak üzere her türlü arazide mükemmel stabilite sağlamak için geliştirilmiştir , fotoğraf makinesini daima sabit tutar ve keskin görüntüler çekmeye hazır hale getirir. Bu özellikleri Manfrotto Professional 190 & 055 tripodları gibi Easy Link , fotoğrafçıların çekimlerini benzersiz ve unutulmaz kılan aksesuarlar ekleyerek yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak tanıyor . Işık eklemeyi veya reflektör eklemeyi seven fotoğrafçılar, daha önce yalnızca ağır erişimli tripodlarla erişilebilen inanılmaz dış mekan çekimleri yapabilir.
Tripod, Manfrotto'nun Gelişmiş 494 alüminyum Merkez top kafası , küçük ve güçlü ve sezgisel bir kafa olan kamera hareketi için hızlı ve hassas bir kafa ile donatıldı. 494 Merkez bilyalı kafa, üç bağımsız kontrol özelliğine sahiptir: Küre kilidini yönetmek için bir ana düğme, bilyalı tansiyonu ayarlayan entegre bir sürtünme kontrol düğmesi, böylece ekipman ağırlığının her zaman mükemmel bir şekilde dengelenmesi ve zahmetsizce çekilmesi; ufku düz tutan ve kamerayı yatay hareket ettiren, şaşırtıcı manzara çekimleri sağlayan bağımsız bir panoramik düğme.

Kafa, onu dünyanın en yaygın standart kafa ataşmanları ile tamamen uyumlu hale getiren benzersiz bir plaka monte eder: Manfrotto RC2 ve Arca-swiss tarzı . Kameraya sabitlenmiş bu alüminyum levha ile, Arca tarzı ataşmanlara sahip tüm Manfrotto kafaları ve piyasadaki neredeyse tüm tripod kafaları, parçaların sökülmesine gerek kalmadan hızlı ve zahmetsizce kurulabilir .

Befree 2n1, seyahat etmek için mükemmel olan hepsi bir arada bir çözüme ihtiyaç duyan tutkulu fotoğrafçılar için en iyi tripoddur. Bu hafif seyahat tripodu taşınabilirlik, sağlamlık, kolay kurulum ve kullanımın en uygun birleşimidir ve çıkarılabilir bacaklar sayesinde, fotoğrafçıların yanlarında getirecekleri uygun desteği seçerek ağırlık ve boyutlarını en aza indirmesini sağlar . Kişilerin, kameralarını kullanarak doğalarını profesyonel bir çözümle desteklenerek güvenerek ifade etmelerini sağlamak için benzersiz bir amaç ile inşa edilmiştir.
 
 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 1000 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı