Zhiyun Weebill S El Gimbali
Zhiyun Weebill S El Gimbali
Zhiyun Weebill S El Gimbali
Zhiyun Weebill S El Gimbali
Zhiyun Weebill S El Gimbali
Zhiyun Weebill S El Gimbali
Zhiyun Weebill S El Gimbali
Zhiyun Weebill S El Gimbali
Zhiyun Weebill S El Gimbali

Zhiyun Weebill S El Gimbali

Marka : Zhiyun
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺8.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.499,00(KDV Dahil)
Barkod : 0191493001466
₺2.103,28 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

 

Ürün Adı

Zhiyun Weebill S El Gimbali

Açıklama

 WEEBILL-S ile birlikte opsiyonel bir aksesuar olarak piyasaya sürülen TransMount Görüntü Aktarım Modülü, WEEBILL-S'nin çabuk bırakma plakasının altına düzgün bir şekilde monte etmek ve 328'e kadar mesafelerde 1080p30 çözünürlüğe kadar kablosuz akışa izin vermek için tasarlanmış kompakt bir cihazdır.Zhiyun Weebill S El Gimbali Fotokolik.com’da.

 

 Zhiyun Weebill S, WEEBILL LAB underslung mod özelliğe sahiptir ve ayrıca daha kompakt formu hem de diğer yeni özelliklere sahiptir. Sling modu tasarımı, arkadaki tutamaçtan, basit moda geçiş yapmanın yanı sıra diğer tüm modlarda daha iyi kullanım sağlayan bir tutamaktan oluşur. Diğer iyileştirmeler arasında yükseltilmiş motorlar ve stabilizasyon algoritması bulunur. WEEBILL-S,% 300 daha fazla motor torku ve% 50 daha fazla duyarlılığa sahiptir. Bu, Canon 5D Mark IV gibi kamera / lens kombinasyonlarını 24-70mm zoom lens ile daha iyi dengelemenizi sağlar.

 

WEEBILL-S ile birlikte opsiyonel bir aksesuar olarak piyasaya sürülen TransMount Görüntü Aktarım Modülü, WEEBILL-S'nin çabuk bırakma plakasının altına düzgün bir şekilde monte etmek ve 328'e kadar mesafelerde 1080p30 çözünürlüğe kadar kablosuz akışa izin vermek için tasarlanmış kompakt bir cihazdır. '. Telefonlar, tabletler ve seçkin profesyonel monitörler dahil en fazla üç cihaz, ilgili alıcı modülleri kullanılarak senkronize edilebilir.

 

İOS ve Android ile uyumlu olan arkadaşı Zhiyun-Tech ZY Play uygulaması, gimbalın daha verimli kontrolünü sağlamak için Görüntü İletim Modülü ile çalışacak şekilde yükseltildi. SmartFollow 2.0 adlı uygulamadaki bir özellik, doğrudan uygulamadan hassas nesne takibi yapabilmek için modül ile birlikte çalışıyor. Senkronizasyon Hareketi adı verilen bir araç, gerçek zamanlı izleme ve senkronize hareket kontrolü sağlar. Ayrıca, fotoğraf makinenizin ve gimbal'ın çeşitli işlevlerini ve ayarlarını doğrudan akıllı telefon ekranınızdan kontrol etmenize olanak tanıyan ViaTouch 2.0 da dahil olmak üzere standart özelliklere yükseltmeler var. Bunlar, desteklendiğinde yakınlaştırma ve odaklamanın yanı sıra takip hızı, ISO, açıklık ve daha fazlasını içerir. ZY Play uygulamasında bulacağınız diğer özellikler arasında diğerleri arasında Panorama, Timelapse, Motionlapse ve Uzun Pozlama Timelapse gibi yaratıcı çekim araçları bulunur.

 

WEEBILL-S altı çalışma modu sunar. Bunlar, üç eksende 360 ​​° senkronize harekete izin veren Tam Aralıklı POV Modu ve 360 ​​° namlu çekimleri elde etmenizi sağlayan Vortex Modu'nu içerir. Lütfen altı modun bir açıklaması için aşağıdaki Özellikler bölümüne bakın. Gimbal'ın diğer özellikleri kameranızın ağırlığını otomatik olarak tanıyan ve mümkün olan en iyi güç verimliliğini sağlamak için ağırlığa adapte olan Intelligent Auto-Tune'u içerir. WEEBILL-S'nin batarya çalışma süresi de 14 saate kadar artırıldı.

 

Zhiyun Weebill S, destek kameralarıyla elektronik odak kontrolü sağlar. Bu, entegre el çarkı kullanılarak yapılır. Güncel desteklenen kameraların listesi için lütfen Zhiyun-Tech web sitesine bakın. Gimbal ayrıca isteğe bağlı motorları kullanarak mekanik odaklama ve zoom kontrolünü de destekler. WEEBILL-S, önceki modelin uyumlu olduğu diğer tüm TransMount aksesuarlarının yanı sıra TransMount motorlarını da destekler. Bunlar arasında piyasaya sürülmesinden bu yana popüler olan Hızlı Kurulum Adaptör Seti.

 

WEEBILL-S, Arca Swiss / Manfrotto çift katmanlı hızlı açma plakası ve saklama çantası dahil olmak üzere birçok aksesuarla birlikte gelir. Ayrıca stant veya uzatma kolu olarak kullanılabilecek bir mini tripod da dahildir. Mini tripod, düşük, düşük modlu çalışma için yalpalamayı tamamlayan şeydir. Tepegöz olarak çalışmak için arka tutamağa takılır.

 

 

 

 

Zhiyun Weebill S Öne Çıkan Özellikleri

 

 

 

Geliştirilmiş Tasarım

WEEBILL-S, kendinden önceki WEEBILL LAB modelinin arka tutamak tasarımını yeni özelliklerle daha kompakt bir formda birleştirir. Bunlar arasında yüksek derecede yükseltilmiş motorlar ve stabilizasyon algoritması bulunur.

 

 

TransMount Görüntü İletim Modülü

WEEBILL-S, aynı anda piyasaya sürülen isteğe bağlı TransMount Görüntü İletim Modülünü destekler. Bu kompakt modül, gimbalın montaj plakasının altına tutturulur ve karşılık gelen alıcılara 328 'ye kadar 1080p30 iletime izin verir. Aynı anda üç cihaza akış yapmanızı sağlayan üç adede kadar alıcı desteklenir. Uyumlu cihazlar arasında akıllı telefonlar, tabletler ve belirli monitörleri bulunur.

 

Yükseltilmiş ZY Play Uygulaması

Arkadaşı ZY Play iOS / Android uygulaması, gelişmiş bir iş akışı sağlamak için isteğe bağlı TransMount Görüntü İletim Modülü ile birlikte çalışacak şekilde yükseltildi. ViaTouch 2.0 gibi birçok özellik de Görüntü İletim Modülünden bağımsız olarak çalışmak üzere yükseltildi.

 

6 Çalışma Modu

 

 

 

Tam Aralıklı POV Modu

Üç eksende 360 ​​° senkron harekete izin verir. Bu, hareket sırasındaki dengeleme yerine, gerçek POV çekimlerine izin vererek, gimbal'ı belirli bir yöne hareket ettirmeksizin kameranın konumunda kilitli kalmasını sağlar.

 

Girdap Modu

360 ° namlu çekimleri oluşturun.

 

Git Modu

Ekstrem sporlar ve benzeri uygulamalar için maksimum hızda çalışın.

 

PF Modu

Gimbalı sola ve sağa çevirirken kamera açılır. Bu özellik, hiperlapse yakalama için oldukça kullanışlıdır.

 

F modu

Kamera, gimbal kolunun hareketini izleyecektir.

 

L modu

Bebek veya pergel hareketlerini taklit ettiğinizde konunuzu odakta tutun.

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

 Gimbal

Eksen Sayısı

3 Eksenli (Pitch, Roll, Yaw)

Rotasyon Aralığı

Sapma (Pan): 360 °
Pitch (Eğim): 314 ° (-132 ila 182 °)
Rulo: 314 ° (-67 ila 247 °)

Batarya

Pil Türü

2 x 18650

Kapasite (mAh)

2600 mAh

Pil Çalışma Süresi

12 ila 14 Saat

Çevresel

Çalışma sıcaklığı

14 ila 113 ° F / -10 ila 45 ° C

Genel

Montaj

3 x 1/4 "-20 Dişi

Boyutlar

11,81 x 7,48 x 5,51 "/ 30 x 19 x 14 cm

Ağırlık

2,04 lb / 0,926 kg

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı