Zhiyun Weebill 2 Combo Kit
Zhiyun Weebill 2 Combo Kit
Zhiyun Weebill 2 Combo Kit
Zhiyun Weebill 2 Combo Kit
Zhiyun Weebill 2 Combo Kit
Zhiyun Weebill 2 Combo Kit
Zhiyun Weebill 2 Combo Kit
Zhiyun Weebill 2 Combo Kit
Zhiyun Weebill 2 Combo Kit

Zhiyun Weebill 2 Combo Kit

Marka : Zhiyun
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺14.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13.025,00(KDV Dahil)
Barkod : 191493002432
₺3.653,19 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Ürün Adı

Zhiyun Weebill 2 Combo Kit

Açıklama

Önceki modelden biraz daha büyük tasarlanmış WEEBILL-2 el tipi 3 eksenli gimbal sabitleyici 7,3 lb'ye kadar destekler ve gelişmiş düzgün çalışmaya olanak tanıyarak kararlılığı ve tepkiyi artıran bir Infineon sensörüne sahiptir. İstenilen açıya döndürülebilen ve gerekmediğinde katlanabilen yerleşik 2,9" açılır renkli dokunmatik ekrana sahiptir. Dokunmatik ekran, ayarları yapmanızı, çekiminizi izlemenizi ve panorama gibi belirli işlevleri seçmenizi sağlar. Zhiyun Weebill 2 Combo Kit.Fotokolik.com’da.

 

UYUMLULUK LİSTESİ

 

Zhiyun-Tech WEEBILL-2 Combo Kit, standart versiyonda bulunan KKD saklama kutusu yerine alttan asma modu için ayarlanabilir bir askılı tutma sapı ve bir kumaş taşıma çantası içerir. Askı tutacağı, gimbalin ana tutacağı etrafında sabitlenir ve değişen düşük açılı, alttan çekimlerde optimum konfor için eğimi ayarlanabilir. Diğer tüm çalışma modları için ek bir tutma yeri olarak da kullanılabilir.

 

Önceki modelden biraz daha büyük tasarlanmış WEEBILL-2 el tipi 3 eksenli gimbal sabitleyici 7,3 lb'ye kadar destekler ve gelişmiş düzgün çalışmaya olanak tanıyarak kararlılığı ve tepkiyi artıran bir Infineon sensörüne sahiptir. İstenilen açıya döndürülebilen ve gerekmediğinde katlanabilen yerleşik 2,9" açılır renkli dokunmatik ekrana sahiptir. Dokunmatik ekran, ayarları yapmanızı, çekiminizi izlemenizi ve panorama gibi belirli işlevleri seçmenizi sağlar. Eşlik eden mobil uygulamaya başvurmak zorunda kalmadan hızlandırılmış ve hareket hızlandırılmış. Bir odak kontrol tekerleği, uyumlu kameralar ve lenslerle kullanıldığında elektronik odak, diyafram ve ISO'yu çalıştırır. İsteğe bağlı Zhiyun lens motorlarını kontrol etmek için de kullanılabilir .

 

Birlikte verilen mini tripod, uzatma tutacağı veya stand olarak işlev görmesi için gimbalin altına takılabilir. Ayrıca, askılı tutma koluna alternatif olarak alttan askılı kullanım için gimbalin ana tutma yerinin üzerindeki özel 1/4"-20 dişe takılabilir. WEEBILL-2, birlikte verilen pillerle 9 saate kadar çalışır. ayrı satılan 15V USB PD hızlı şarj cihazı kullanıldığında yaklaşık 1,5 saatte tamamen şarj edilebilir.

 

iOS/Android mobil uygulaması, fotoğraf ve video çekimi için denge kontrolü, mod değiştirme ve uzaktan kamera tetikleme gibi özellikler sunar. Uzaktan çalıştırma için mini tripod, uzakta dururken gimbali düz bir yüzeye koymanıza ve kamerayı akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden çalıştırmanıza olanak tanır.

 


 

Zhiyun Weebill 2 el tipi 3 eksenli gimbal sabitleyici, önceki modeli olan Weebill S’e göre yükseltilmiş ve önceki modele kıyas ile daha büyük bir tasarıma sahip, iyi sonuçlar alacağınız bir üründür. Pek çok özelliği ile pratik ve hızlı bir kullanım alanına sahip olmanızı sağlayan Weebill 2, şık dizaynı ile de dikkat çekiyor.

Her alandaki çekimler için kullanabileceğiniz ürün, sağladığı avantajlar ile kullanıcıları memnun ediyor. Kusursuz ve hızlı bir çalışma alanı yaratan tarzı ile yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Güncellenen algoritması ile görsel bir yolculuğa çıkacağınız, başarılı bir dengeleme aygıtı olma özelliğini taşıyor. Keyifli çekim deneyimleri için her detayın düşünüldüğü setten, en yüksek performansı alabilirsiniz.

 

Ürün Detayları

 

Uzaktan çalışmaya olanak tanıyan ve ürün ile beraber gelen mini tripod, kameranızı tablet ya da telefonunuzdan çalıştırabilmenizi sağlar. Ayrıca mini tripodu, uzatma tutacağı ya da stand olarak kullanabilir, düz bir zeminde durması için gimbalin altına yerleştirebilirsiniz. Mini tripod, düşük açılı çekimler için ideal bir kullanım sunar.

Zhiyun Weebill 2 Combo, üründen ayrı olarak satılan USB PD hızlı şarj cihazı ile yaklaşık 1,5 saatlik sürede tamamen şarj edilebilir. Ürünle birlikte gelecek olan lityum - iyon piller ile 9 saat çalışabilir. Uzun çalışma süresi ile yolculuklarda büyük kolaylık sağlayacaktır.

Weebill 2 Combo, sahip olduğu 2.88” renkli dokunmatik ekran ile ayarları yapabilir, çektiklerinizi izleyebilirsiniz. Dokunmatik ekran aracılığıyla dilediğiniz modu aktive edebilirsiniz. Bunların yanında, uyumlu kameralar ile kullanım sağlanırsa, odak kontrol tekerleği; elektronik odak, diyafram ve ISO’yu kontrol etmenizin kolay olmasını sağlayacaktır. Her açıya döndürülebilen ve istenildiğinde katlanabilen, yerleşik dokunmatik ekran, çekim sırasında büyük kolaylık sunar.

Zhiyun Weebill 2 Combo Kit, Infineon sensörü sayesinde en düzgün şekilde çalışmasına imkan tanıyarak, kararlılık ve tepkiyi arttırır. Infineon sensörü, iki filtre kesintili vektör-sekteli olup, oldukça yenilikçi bir fonksiyondur. Video İletim Vericisi ile kullanıldığı zaman gerçek zamanlı video izleme sağlayan, düşük açılara sahip çekimler için dizayn edilmiş olan ürün işlevsel ve kompakt yapısı ile rakiplerinden ayrılır.

Zhiyun Weebill 2 Combo Set diğer özellikleri şu şekildedir:

 • PD hızlı şarj
 • geniş kamera desteği ile geniş vizyon
 • alttan asma için ayarlanabilir askılı tutma sapı
 • pratik taşıma için kumaş çanta
 • video iletim vericisi ile tek tuşla nesne takibi sağlama
 • 6 farklı mod
 • yenilenmiş kilit sistemi
 • Bluetooth 5.0
 • 2.4 GHz çalışma frekansı
 • portre ve manzara modları
 • powerbank ile aynı anda kullanabilme
 • güçlü çip
 • 360° pan dönüşü
 • 3.3 kg yükleme kapasitesi
 • 1.43 kg ağırlık
 • 340° eğme ve yuvarlanma dönüşü
 • gelişmiş motor torku
 • kolay taşınabilir

 

Cihaza dahil edilmiş olan IOS/Android mobil uygulaması ile fotoğraf ve video çekimi sırasında denge kontrolünü ve mod değişimlerini seçebilirsiniz. Ayrıca uygulama, kullanıcılarına uzaktan kamera kontrolü fonksiyonu gibi işlevsel detaylar sunar. Mobil uygulama kullanımı olmadan da dokunmatik ekrandan gerekli ayarlanmalar yapılıp, özellikler aktive edilebilir. Canon kamera kontrol kablosu, Panasonic kamera kontrol kablosu ve Sony kamera kontrol kablosu da ürünün setine dahil edilmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı