Zhiyun Mini Monopod
Zhiyun Mini Monopod
Zhiyun Mini Monopod
Zhiyun Mini Monopod
Zhiyun Mini Monopod
Zhiyun Mini Monopod
Zhiyun Mini Monopod
Zhiyun Mini Monopod
Zhiyun Mini Monopod

Zhiyun Mini Monopod

Marka : Zhiyun
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺2.250,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.029,00(KDV Dahil)
Barkod : 696538060007
₺569,08 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Ürün Adı

Zhiyun Mini Monopod

 

Açıklama

Zhiyun-Tech TransMount Mini Monopod WEEBILL-S, WEEBILL LAB, Crane Plus, Crane M2 destekleyecek ve 4 el yalpa çemberi stabilizatör SMOOTH için opsiyonel TransMount Fonksiyonlu Kamera Belt ile çalışmak için tasarlanmıştır. Zhiyun Mini Monopod Fotokolik.com’da.

 

 

Zhiyun Kamera Kemeri ile Çalışmak Üzere Tasarlandı

Kayışın Hızlı Çıkarma Soketine sabitlenir

Gimbals için Jib Stili Desteği Sağlar

28-65cm Uzunluk, Sünger Kavrama

 

 

 

Zhiyun-Tech TransMount Mini Monopod WEEBILL-S, WEEBILL LAB, Crane Plus, Crane M2 destekleyecek ve 4 el yalpa çemberi stabilizatör SMOOTH için opsiyonel TransMount Fonksiyonlu Kamera Belt ile çalışmak için tasarlanmıştır. Kamera Kayışı, Mini Monopodun sabitlendiği hızlı çıkarılabilen bir sokete sahiptir. Kamera Kayışıyla birlikte verilen hızlı serbest bırakma bağlantı noktası, monopodun alt kısmına vidalanır ve monopodun iki yaylı hızlı çıkarma pimine sahip kemer soketine girip çıkmasını sağlar.

 

 

Monopod ve kemer birlikte, gimbalın ağırlığını ellerinizden alır ve rahat flok tarzı çekimlere izin verir. Ayrıca Zhiyun-Tech WEEBILL LAB ve CRANE 3 LAB gibi gimballerde sunulan odak tekerleğinin daha kolay kontrolüne izin verirler.

Mini Monopod ayrıca herhangi bir standart monopod gibi çalışır. 28-65cm arasında teleskopiktir ve yere koymak için çıkarılabilir bir lastik ayak içerir. Rahat bir sünger tutuşa sahiptir ve ellerinizde her şeyi daha güvenli hissettiren bir bilek kayışı içerir. Birlikte verilen 1/4" - 20 ila 3/8 "-16 vida adaptörü monopodun üst kısmına takılarak size her iki tipte montaj noktası sağlar, böylece yalpa çemberlerini, akışkan kafaları ve diğer dişlileri monte edebilirsiniz.

 

 

Özellikler

Elde taşınır gimballeri desteklemek için isteğe bağlı TransMount Çok Fonksiyonlu Kamera Kayışı ile çalışmak üzere tasarlanmıştır

25-68cm uzunluk

Sünger tutuş

Bilek kayışı

1/4 "-20 ila 3/8" -16 vidalı montaj adaptörü

Çıkarılabilir lastik ayak

 

Uyumluluk

Zhiyun WEEBILL-S, WEEBILL LAB, Crane Plus, CRANE M2 ve SMOOTH 4 gimbal stabilizatörleri

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı