Zhiyun Crane M3 Gimbal
Zhiyun Crane M3 Gimbal
Zhiyun Crane M3 Gimbal
Zhiyun Crane M3 Gimbal
Zhiyun Crane M3 Gimbal
Zhiyun Crane M3 Gimbal
Zhiyun Crane M3 Gimbal

Zhiyun Crane M3 Gimbal

Marka : Zhiyun
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺11.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.250,00(KDV Dahil)
Barkod : 191493002470
₺2.874,87 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Ürün Adı:

Zhiyun Crane M3 Gimbal

 

Açıklama: 

Zhiyun-Tech'in küçük, hafif ve modaya uygun CRANE-M3 3 Eksenli El Gimbal Sabitleyicisi , kompakt kameralar, akıllı telefonlar ve aksiyon kameraları için tasarlanmıştır. Kompakt tasarım, kameranızı daha uzun süre özgürce hareket ettirmenize olanak tanır ve seyahat ederken yanınıza almanız da kolaydır.Zhiyun Crane M3 Gimbal  Fotokolik.com’da.

 

 

Zhiyun-Tech'in küçük, hafif ve modaya uygun CRANE-M3 3 Eksenli El Gimbal Sabitleyicisi , kompakt kameralar, akıllı telefonlar ve aksiyon kameraları için tasarlanmıştır. Kompakt tasarım, kameranızı daha uzun süre özgürce hareket ettirmenize olanak tanır ve seyahat ederken yanınıza almanız da kolaydır. Yeni özellikler arasında renk filtreleri ve ayarlanabilir renk sıcaklığına sahip entegre bir dolgu ışığı, modaya uygun beyaz bir dış cephe, 1,22 inç tam renkli OLED ekran, PD hızlı şarj, sekiz saatlik çalışma süresi ve daha da hızlı hızlı serbest bırakma taban plakası bulunur.

CRANE-M3, takip, pan-follow, POV, portre, GO, kilit ve Vortex modları dahil yedi çalışma modunda 360° pan, 309° tilt ve 333° rulo dönüşü sunar ve ayrıca manuel olarak da ayarlanabilir Eğer gerekirse. Birlikte verilen bir USB Type-C kablosu kullanılarak şarj edilebilen yerleşik 1150mAh pilini kullanarak yaklaşık sekiz saat çalışır ve ayrıca gimbali çalıştırırken bir güç bankası kullanarak gimbale güç verebilirsiniz. Renkli OLED ekran, seçilen çalışma modunu, pil seviyesini, Bluetooth/Wi-Fi durumunu ve diğer işlevleri onaylar. Ölçek işaretleri ve bellek kilitleri, kamerayı dengelemenize ve kullanılan kamera için denge konumunu kilitlemenize yardımcı olur.

Dahili Wi-Fi üzerinden, gimbal, uzaktan yakınlaştırma, deklanşör ve video başlatma/durdurma kontrolünü destekleyen Wi-Fi özellikli bir kamerayla senkronize edilebilir veya bir kamera kontrol kablosu ve USB Type-C bağlantı noktası kullanabilirsiniz. kamera deklanşörünü kontrol etmek ve ayrıca kameraya güç sağlamak için taban plakasında. Dahili Bluetooth üzerinden kamera, ek özellikler için iOS ve Android için ücretsiz indirilen ZY Play mobil uygulamasıyla senkronize olur. Uygulama, gimbalın birçok işlevi üzerinde uzaktan kontrol sağlar ve hızlandırılmış, panorama ve ağır çekim yakalama gibi film yapım özelliklerine sahiptir. Entegre LED ışığı, nesneniz için harici ışıklara ihtiyaç duymadan bir dolgu ışığı kullanmanıza olanak tanır.

Ana Özellikler

Kompakt Boyut, Ödün Vermeyen Performans

Ağır bir gimbal gövdesinden kurtulun; ultra kompakt Zhiyun CRANE-M3, farklı boyutlardaki kameralarla dengeli hareketleri garanti eden güçlü torklu yükseltilmiş motorlara sahiptir.

uyumluluk

Akıllı telefonlar, aksiyon kameraları, kompakt kameralar ve belirli lenslere sahip tam çerçeve aynasız kameralarla uyumludur. Akıllı telefonlar ve aksiyon kameraları için isteğe bağlı bir aksesuar montajı gereklidir.

Işık Filtrelerini Doldur

Entegre dolgu ışığının rengini ayarlamak için kırmızı, sarı, mavi ve turuncu filtreler dahildir.

Çoklu Gimbal Modları

İşlemi daha da hızlı ve kolay hale getirmek için CRANE-M3, Pan-Follow, kilit, takip, bakış açısı, girdap, GO ve portre dahil olmak üzere çoklu yalpalama modlarına sahiptir. Ayrıca manuel olarak yeniden konumlandırılabilir.

Düşük Işık Performansı

Görüntü parazitini azaltmak için yerleşik bir CRI 90+ LED dolgu ışığı, karanlık veya loş ışıkta çekim yapmanızı sağlar ve görüntüyü keskinleştirmek için ayarlanabilir 2600 ila 5400K renk sıcaklığı ve parlaklığı mevcuttur.

Dokunmatik Ekran

Gelişmiş kullanıcı arayüzü tasarımı ve sezgisel arayüzü ile tamamen yeni tam renkli 1,22" OLED dokunmatik ekran.

Hızlı Hızlı Yayın

Daha kolay dengeleme, montaj ve demontaj için genel hızlı bırakma plakalı yükseltilmiş hızlı bırakma sistemi. Verimliliği sağlarken kameraları korumak için avuç içi reddetme tasarımına sahip kilitler.

Hızlı ve Daha Hızlı Şarj Edin

PD Hızlı Şarj, Type-C şarj bağlantı noktası ve 1150mAh pil kapasitesi, gimbalı yalnızca iki saatte tam olarak şarj etmenize olanak tanır, ancak sekiz saate kadar çalışır. Gimbalı bir güç bankası aracılığıyla şarj ederken de kullanabilirsiniz.

Yeni tasarım

CRANE-M3, modaya uygun beyaz bir renge ve avucunuza rahatça uyan bir malzemeye sahip ergonomik bir tutma sapına sahiptir.

Genişletme Olanakları

Seçenekler, vlog, reklam, röportaj ve seyahat günlüğü gibi daha fazla özelliğin kilidini açmak için mikrofon bağlantı bağlantı noktasına, 1/4" ses bağlantı noktasına ve 1/4" genişletme bağlantı noktasına sahip bir genişletme tabanı içerir. Ayrıca özel olarak tasarlanmış sırt çantası da mevcuttur.
 

Zhiyun-Tech, en tercih edilen ürünlerinden olan Zhiyun Crane M3 3 Eksenli El Gimbal Sabitleyicisi; hafif, minimal, pratik ve kolay taşınır bir dizayna sahiptir. Ergonomik tasarıma sahip kameranızı; akıllı telefonunuz, aksiyon kameralarınız ya da kompakt kameralarınız ile birlikte kullanabilirsiniz. Avantajlı boyutu ve kompakt tasarımı nedeni ile her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz Zhiyun M3, seyahatlerinizde büyük kolaylık sağlayacaktır. Daha iyi kavrama sunan detayları ile yepyeni bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. Vlog çekimleri, reklam çekimleri, seyahat ve yolculuk çekimlerinin yanı sıra röportaj çekimleri için de ideal bir seçim olacaktır. Yaratıcı çekim modları ve minimal ama güçlü performansı ile olağanüstü çekimler yapabilirsiniz.

 

Yenilikçi Detaylar

 

Kullanışlı ve işlevsel dizaynı ile kullanıcılardan tam not alan Zhiyun Crane M 3, pek çok yenilikçi özelliğe sahip. Kompakt ölçülerinin aksine güçlü bir performans gösteren tasarımı ile her boyuttaki kameralara uyumlu hareketlere olanak sağlayan, güçlü torklu yükseltilmiş motorlar ile çalışır. Şık ve modern beyaz dış yüzeyinin yanı sıra avucunuza rahatça uyacak ergonomik bir tutma sapına sahip olan ürün her koşulda kullanıma uygun hale getirilmiştir. PD 12W hızlı şarj fonksiyonu ile yaklaşık iki saat sonunda cihazınız tam olarak şarj olur ve kullanıcıya pratik bir deneyim sunar. En karanlık ve loş ortamlarda bile kusursuz çekimler yapmanıza imkan sağlayacak entegre edilmiş LED dolgu ışığı ve geniş renk sıcaklığı ile Zhiyun M3 Gimbal, profesyonel çekimlere imza atmanız için gereken tüm pratik imkanları sunacak.

 

Ürün Özellikleri

 

Son teknolojik çözümleri ile her koşulda rahat bir kullanım sunan Crane M3, dahili Wi-Fi bağlantısı ile yakınlaştırma, deklanşör kontrolü ve video başlatma / durdurma kontrolünü destekleyen Wi-Fi özelliğine sahip bir kamerayla senkronize edilebilir. Kamera kontrol kablosu ve USB Type – C bağlantı noktası da bu özellikler için kullanılabilir.

Zhiyun Crane M3 Gimbal kullanıcılarına sunduğu diğer özellikler şunlardır:

 • kırmızı, mavi, sarı ve turuncu renk filtreleri ve ayarlanabilir renk sıcaklığına sahip entegre dolgu ışığı
 • 7 farklı çalışma modunda, 360° pan, 309° tilt ve 333° rulo dönüşü
 • manuel olarak ayarlanabilen çoklu modlar
 • tam renkli 1.22 inç OLED dokunmatik ekran
 • sekiz saatlik çalışma süresi
 • ürüne dahil olan USB Type – C kablo ile şarj edilebilen yerleşik 1150mAh pil
 • yükseltilmiş hızlı bırakma sistemi 4.0
 • gelişmiş kullanıcı ara yüzü
 • 2600-5400K renk sıcaklığı
 • Sıcak Işık parlaklığı: 650-750
 • Beyaz Işık parlaklığı: 50-950
 • yerleşik bir CRI 90+ LED dolgu ışığı
 • renkli ve dokunmatik OLED ekran üzerinde; pil seviyesini, Bluetooth, Wi-Fi ve çalışma modunu takip edebilme
 • kamerayı dengelemek için ölçek işaretleri ve bellek kilitleri
 • tek elle kullanıma uygun
 • daha hızlı ve kolay montaj ve demontaj için genel hızlı bırakma plakalı yükseltilmiş hızlı bırakma sistemi
 • mikrofon bağlantı noktasına, ses bağlantı noktasına ve genişletme bağlantı noktasına sahip genişletme tabanı

 

Ürününüz ile yapabileceğiniz ekstra çalışmalara göz atmak için iOS ve Android cihazınıza, ücretsiz olarak ZY uygulamasını indirebilir ve senkronize şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama ile ürünün birçok işlevinde uzaktan kontrol imkanı da yakalarsınız.

Zhiyun Crane M3 Gimbal Özellikleri

Gittiğiniz her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz Zhiyun Crane M3 Gimbal, kompakt kameralar, akıllı telefonlar ve aksiyon kameralar için tasarlanmış bir üründür. Zhiyun Crane M3 Gimbal sadece son teknoloji donanımı özellikleri ile değil estetik olarak göze hitap etmesi ile de ideal bir üründür. Modaya uygun beyaz bir renge ve avucunuza rahatça uyan bir malzemeye sahip ergonomik bir tutma sapına sahip olan Zhiyun Crane M3 Gimbal, renk filtreleri ve ayarlanabilir renk sıcaklığına sahip entegre bir dolgu ışığı ile son teknoloji bir üründür.

Dokunmatik ekranı ve hızlı sarj ile sizlere sunulan bu ürün, kamerayı odaklanan nesnede dengeyle tutmaya ve kitlemeye yarar. Pan-Follow, kilit, takip, bakış açısı, girdap, GO ve portre dahil olmak üzere çoklu yalpalama modlarına sahip olan Zhiyun Crane M3 Gimbal, bunlardan farklı olarak odaklanacak olan nesneyi ya da canlıyı elle de kontrol etme imkanı tanır. Bunlara artı olarak düşük ışıkta da oldukça iyi kalitede fotoğraflar ortaya çıkarmanız için bir CRI 90+ LED dolgu ışığı ve görüntüyü keskinleştirmek için ayarlanabilir 2600 ila 5400K renk sıcaklığı ve parlaklığı mevcuttur.

Zhiyun Crane M3 Gimbal Fiyatı

Özel olarak tasarlanmış sırt çantası mevcut olan Zhiyun Crane M3 Gimbal, mikrofon bağlantı noktasına sahiptir. En karanlık ve loş ortamlarda bile ortaya çıkarabileceğiniz kaliteli ve estetik fotoğraflar için Fotokolik.com’u ziyaret edip Zhiyun Crane M3 Gimbal’ı güvenle satın alabilirsiniz. 8 saat sürelik bataryası ile ve 2 saatte hızlı sarj seçeneği ile sizinle uzun süreler çekim yapabilecek bir üründür.

Renkli ve dokunmatik OLED ekran üzerinde; pil seviyesini, Bluetooth, Wi-Fi ve çalışma modunu takip edebilme özelliği ile Zhiyun Crane M3 Gimbal, USB Type – C kablo ile şarj edilebilen yerleşik 1150mAh pil ile kullanıcıya gönderilir. Beyaz rengi ile estetik tasarımından tek elle taşıyabileceğiniz profesyonel kullanımına kadar Zhiyun Crane M3 Gimbal, kaliteli ve eşsiz görüntüler elde etmeniz için ihtiyacınız olan bir üründür. Hakkında daha fazla ayrıntı için Fotokolik.com’u ziyaret edebilir ve en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı