Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal
Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal
Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal
Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal
Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal
Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal
Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal
Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal
Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal

Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal

Marka : Zhiyun
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺27.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25.100,00(KDV Dahil)
Barkod : 191493001602
₺7.039,92 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Ürün Adı

Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal


Açıklama

Çıkarılabilir, açılı tutamak, iki elle kullanıma izin verir; Entegre kontrollere sahip SmartSling kolu, basitleştirilmiş bir kol olan isteğe bağlı EasySling kolu seçeneğiyle birlikte verilir. Zhiyun Crane 3S Pro Gimbal Fotokolik.com’da.

 

Zhiyun Crane 3S Pro ayrılabilir sap, büyük 6.49kg taşıma kapasitesi, güncelleştirilmiş bir eksen kilitleme sistemi, harici güç girişi ve ViaTouch 2.0 Hareket kontrol sisteminin eklenmesiyle, önceki Zhiyun yalpa çemberleri güçlü bir yeniden tasarlanmasıdır. CRANE 3S PRO ayrıca kablosuz video aktarımı, profesyonel yakınlaştırma ve odak denetleyicileri ve harici pil seçeneği gibi çok sayıda gelişmiş özelliğe sahiptir. Ayrıca, şimdi 55 ° açıyla konumlandırılan yatay kolu uzatmak için ayrı olarak temin edilebilen bir uzatma modülünü kullanarak çok çeşitli kamera boyutlarını da barındırabilir. Gimbal, kamera yüklerini 14,3 lb'ye kadar stabilize edebilir.

 

3S PRO, çıkarılabilir, açılı tutacak için iki seçeneğe sahiptir. Birlikte verilen SmartSling sapı, entegre joystick ve kontrol düğmelerine sahip ergonomik bir sap sunar ve isteğe bağlı EasySling sapı, kontrolsüz basit ve rahat bir tutma yeri sağlar. Tutamak, bir veya iki elinizle kesintisiz olarak basit moda geçmenizi ve bir nesneye yaklaştıkça 330 ° rulo çekimleri gibi yaratıcı çekimler yapmanızı sağlar. İhtiyacınız olan tüm kontroller, bir OLED durum ekranı ile birlikte ana kolun üst kısmında parmaklarınızın ucunda bulunmaktadır. Ücretsiz Zhiyun iOS / Android uygulaması, aynı kontrol işlevlerinin çoğunun yanı sıra panorama, odaklanma zaman aşımı, hareket zaman aşımı, uzun pozlama zaman aşımı, kamera ayarları ve daha fazlası gibi özel özellikler sağlar.

 

Dahili bir pil kullanarak 3S PRO'ya güç verebilirsiniz, ancak ekstra çekim süresine ihtiyacınız varsa DC bağlantı noktası, altı 18650 pil içeren birlikte verilen Transmount PowerPlus pil takımını takmanıza olanak tanır. CRANE 3S PRO, uzaktan hareket kontrolü ve gimbal ayarlarını yönetmek için Bluetooth 5.0 üzerinden güncellenmiş ViaTouch 2.0 iOS veya Android akıllı telefon uygulaması kullanılarak kontrol edilebilir. Ayrıca 3S PRO, kameranızı bağlamanızı, vericiyi gimbal üzerine monte etmenizi ve canlı kamera görüntünüzü ayrı olarak satılan bir Transmount alıcısına iletmenizi sağlayan Transmount Görüntü İletim Sistemi vericisine dahildir.

 

Çeşitli Transmount veya üçüncü taraf aksesuarları eklemek için gimbalın etrafında dokuz adet aksesuar montaj dişi mevcuttur. Gimbalın diğer bir önemli özelliği de, fazla salınım olmadan yerinde sağlam kilitleme sağlayan her eksende ayrı bir mandal kilidinden oluşan yeniden tasarlanmış bir eksen mandalı kilit sistemidir. Bu özellik, gimbali kapatırken denge konumlarınızı hatırlamak için ayrı eksenleri kilitlemenizi sağlar, böylece her kullanım için yeniden dengelenmenize gerek kalmaz. 3S PRO ile bir akıllı telefon kelepçesi de bulunur, böylece gimbal hareketini yönetirken akıllı telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.

 

Yenilikçi Gimbal Tasarım

Çıkarılabilir, açılı tutamak, iki elle kullanıma izin verir; Entegre kontrollere sahip SmartSling kolu, basitleştirilmiş bir kol olan isteğe bağlı EasySling kolu seçeneğiyle birlikte verilir.

Havacılık Sınıfı Motorlar

CRANE 3 LAB'den daha güçlü motorlara ve farklı bir yalpa çemberi tasarımına sahip olan CRANE 3S PRO, 14,3 lb'lik daha büyük bir yük kapasitesi sağlar.

Hazırlanmış Mandal Tasarımı

CRANE 3S PRO, gimbalın saklama veya pil değişimleri için kapatılması sırasında denge konumlarını kaydetmek için her eksenin yanında bir kilitleme mandalı ile tasarlanmıştır. Tekrar açıldığında, gimbal denge pozisyonlarına geri döner. Bu şekilde, her açtığınızda yeniden dengelemek zorunda kalmayacaksınız.

ViaTouch Kontrol Sistemi

ViaTouch 2.0 Kontrol Sistemi, Zhiyun uygulamasında ortaya çıkan ve çekimlerin çerçevelenmesine, belirli gimbal hareketlerinin kontrol edilmesine ve kamera ayarlarının ayarlanmasına izin veren çeşitli kontrollerden oluşur.

PRO paketi, Transmount Görüntü İletim Sistemi Vericisi, PowerPlus pil paketi, yakınlaştırma ve odak denetleyicileri ve bir akıllı telefon kıskacı içerir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı