Yamaha R-N602 Network Amfi
Yamaha R-N602 Network Amfi
Yamaha R-N602 Network Amfi
Yamaha R-N602 Network Amfi
Yamaha R-N602 Network Amfi

Yamaha R-N602 Network Amfi Siyah

Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺22.989,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺20.630,00(KDV Dahil)
Barkod : 4957812591690
₺5.786,20 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Yamaha RN602 Network Hifi Receiver  - Siyah Amfi İncelemesi

 

Yamaha RN602 network receiver kanal başına 115 watt olup MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD dosyalarına oynatabilir USB girişi olan Yamaha amfi modelidir.En ucuz Yamaha RN602  Fotokolik.com'da

 

MusicCast

 

MusicCast ağ sesinde yeni bir devrimdir, tüm MusicCast ürünlerinizi birlikte veya ayrı ayrı kullanın, tamamen size kalmış. Sezgisel, hızlı ve kullanımı basit olacak şekilde tasarlanmış tek bir uygulamadan kontrol edin. Size en uygun olanı bir ses çubuğu, kablosuz hoparlör, AV Alıcısı, HiFi ses kullanın, karıştırın ve eşleştirin ve zaman geçtikçe MusicCast sisteminizi genişletin. Yamaha'dan yepyeni MusicCast sistemi, herkes için her şeyi her yere getiriyor.

 

 

 

 

MusicCast Eğlence Olanaklarını Genişletiyor

 


MusicCast, müzik ve ses keyfi sunmak için yüksek performanslı bir kablosuz ağ kullanır. Akıllı telefonunuzdan, PC'nizden veya NAS'ınızdan evinizdeki diğer MusicCast cihazlarına dijital müzik içeriği aktarabilir. Ayrıca, RX-AS710'a bağlı TV veya BD oynatıcı gibi harici cihazlardan da müzik paylaşabilir. Bluetooth bağlantılı akıllı telefonlardan veya tabletlerden gelen ses içeriği, birden fazla odadaki MusicCast cihazlarına da aktarılabilir.

 

 

 

 

 

Tüm Favori Müzik Kaynaklarınızın Tüm Spektrumunun Keyfini Çıkarın

 

R-N602, tek bir ünitede bir alıcı ve ağ ses oynatıcısıdır. İnternetten indirilen ve bir PC veya NAS sisteminde saklanan ses kaynaklarını kolayca çalmak için kullanabilirsiniz. Veya akışlı müzik servislerinin ve internet radyosunun (vTuner ile) keyfini çıkarın. Ayrıca, Yamaha'nın orijinal MusicCast Uygulaması, kablosuz bağlantı aracılığıyla bir akıllı telefon veya tablet cihazda en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

 

 

Akış Hizmetleri Çok Çeşitli Dinleme Seçenekleri Sunar

 

Spotify, Pandora, Juke, Napster, Rhapsody ve Sirius XM müzik akışı hizmetleri desteği, çok çeşitli müzik içeriğinin keyfini çıkaracağınız anlamına gelir. Ayrıca, vTuner radyo istasyonu veritabanı desteği, dünyanın her yerinden İnternet radyo yayınlarının örneklenmesini sağlar.

*Müzik hizmetinin kullanılabilirliği bölgeden bölgeye değişiklik gösterir.

 

 

Bluetooth veya AirPlay ile Kablosuz Müzik Akışı


Bluetooth bağlantısı kullanarak akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kablosuz olarak müziğin keyfini çıkarın. iPhone veya iPad'lerden kablosuz müzik akışı için kullanışlı AirPlay işlevini de kullanabilirsiniz. Ayrıca, Ağ Bekleme işlevi, R-N602'nin otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlar.

 

 

Kullanışlı Müzik Akışı için Bluetooth Çıkışı


RX-AS710, kablosuz çalışmayı her zamankinden daha kolay hale getiren en son Bluetooth teknolojisiyle donatılmıştır. Özel dinleme veya Bluetooth hoparlörler için RX-AS710'dan Bluetooth kulaklıklara müzik akışı yapabilirsiniz.

 

 

Akıllı telefonunuz veya tabletinizle kolay kurulum


Hoparlörü çalıştırmak ve ayarları hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi MusicCast CONTROLLER uygulamasıyla birlikte kullanın. Aynı Controller uygulaması, MusicCast uyumlu tüm cihazlarınız için de bir uzaktan kumanda işlevi görür.

 

 

ToP-ART Ses Kaliteli Tasarım ve En Kaliteli Parçalar

R-N500'deki her şey maksimum performans ve yüksek kalite için üretilmiştir. Dahili tasarım, sinyallerin basit, doğrudan iletimini kullanarak optimum ayrım, gürültü ve bozulmanın ortadan kaldırılması ve saf ses üretimi sağlar. Buna analog ve dijital olmak üzere iki ses kaynağı için çift bağımsız güç kaynaklarının yanı sıra ses sinyallerini gürültü ve titreşimden tam olarak korumak için Yamaha'nın orijinal ToP-ART (Toplam Saflıkta Ses Yeniden Üretim Teknolojisi) ve Art Base kasa yapısı dahildir. Ayrıca, tüm parçalar ve malzemeler, yalnızca en yüksek kalitede olduklarından emin olmak için dikkatle seçilmiş ve test edilmiştir - böylece mümkün olan en iyi sesi sağlamak için birlikte çalışırlar.

 

 

Boşluksuz Oynatma uyumluluğu

Birçok canlı ve klasik albümde müzikte boşluk yoktur. Boşluksuz oynatma, ses dosyaları arasında duraklama olmamasını sağlar. Bu, kesintisiz olarak, duyulması amaçlanan şekilde oynatma sağlar.

* WAV, FLAC, AIFF ve ALAC dosya formatları ve USB / DLNA / DMP'den giriş ile uyumludur.

 

 

ToP-ART Ses Kaliteli Tasarım ve En Kaliteli Parçalar

R-N602'deki her şey maksimum performans ve yüksek kalite için üretilmiştir. Dahili tasarım, sinyallerin basit, doğrudan iletimini kullanır - optimum ayırma, gürültü ve bozulmanın ortadan kaldırılması ve saf ses üretimi sağlar. Buna analog ve dijital olmak üzere iki ses kaynağı için çift bağımsız güç kaynaklarının yanı sıra ses sinyallerini gürültü ve titreşimden tam olarak korumak için Yamaha'nın orijinal ToP-ART (Toplam Saflıkta Ses Yeniden Üretim Teknolojisi) ve Art Base kasa yapısı dahildir. Ayrıca, tüm parçalar ve malzemeler, yalnızca en yüksek kalitede olduklarından emin olmak için dikkatle seçilmiş ve test edilmiştir - böylece mümkün olan en iyi sesi sağlamak için birlikte çalışırlar.

 

 

Yüksek Performanslı 24-bit D/A Dönüştürücü ile 5.6MHz DSD Yerel ve AIFF 192kHz/24bit Reprodüksiyon


5.6MHz DSD Yerel Çözünürlük ve Yüksek Performanslı 24-bit D/A Dönüştürücü ile AIFF 192kHz/24-bit Reprodüksiyon Maksimum ağ ses kalitesini sağlamak için, alıcı WAV/FLAC 192kHz/24-bit, Apple Lossless 96kHz/24-bit, DSD 5.6MHz ve hatta yeni AIFF 192kHz/24-bit formatları. Kalite konusunda sağlam bir üne sahip olan BurrBrown 192kHz/24-bit DAC kullanır. Yüksek çözünürlüklü sesin güzel seslerinin keyfine varacaksınız.

 

 

Daha Fazla Ses Saflığı için Saf Doğrudan Mod


Pure Direct anahtarının devreye alınması, ses sinyalinin bas ve tiz, balans ve arka tampon amplifikatörü için kontrol devrelerini atlamasına neden olur. Bu, tam çıkış kapasitesini korurken ses kalitesini artırır. Sinyal yolunun kısaltılması, ses saflığını iyileştirerek en hassas müzik nüanslarının bile yeniden üretilmesine yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

 

TV veya Blu-ray Oynatıcı için Dijital Ses Girişi


R-N602, hem optik hem de koaksiyel terminallerle dijital ses girişi için donatılmıştır. Optik, bir TV'den ses almak içindir ve koaksiyel, bir Blu-ray oynatıcıdan ses almak içindir. Ses dijital alanda kalır ve size spor ve diğer programlardan filmlere ve konserlere kadar tüm eğlence kaynaklarınız için saf, bozulmamış dinamik ses sağlar.

 

 

MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD ve ALAC dosyalarını oynatabileceğiniz Yamaha RN 602, aynı zamanda USB / DLNA / DMP girişine sahiptir. İnternetten indirdiğiniz ve bir sistemde saklanan ses kaynaklarını kolayca çalmanızı sağlayan ürün ile internet radyosunu da dinleyebilirsiniz. Yüksek performans alabileceğiniz Yamaha R N 602 ile en kaliteli sesi duyabilirsiniz. Gürültü ve ortam seslerinden arınmış, en yüksek ses çıkışına sahip olabilirsiniz. Analog ve dijital, iki ayrı ses kaynağı için çift bağımsız güç kaynaklarının varlıkları ile ses sinyallerini tüm titreşimlerden koruyan Yamaha ‘nın orijinal toplam saflıkta ses yeniden üretim teknolojisi ve Art Base kasa RN602 tasarımını kusursuz kılmıştır.

 

Music Cast

 

Eğlence zevkinizi daha yukarılara taşıyacak olan Music Cast, müzik ve sesleri en kaliteli şekilde almanız için en iyi performansa sahip kablosuz bir ağ yapısı kullanır. Kanal başına 115 watt olan amfi, eğlence deneyiminizi yukarılara çıkaracak olan Music Cast ürünlerini keyif ile kullanmanızı sağlıyor. Music Cast ürünlerini tek tek kullanabilir ya da aynı anda tek bir uygulamadan kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz kablosuz bağlantı aracılığıyla bir akıllı telefon ya da tabletteki içerikleri de dinleyebilirsiniz. Music Cast dışında; Spotify, Pandora, Juke, Napster, Rhapsody ve Sirius XM gibi müzik akış hizmetleri içeriklerinin de tadını çıkarabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ses için en kaliteli malzemelerden üretilen Yamaha R N602 network amfi siyah ile filmleri, müzikleri ve tüm sesli yayınları en yüksek performans ile dinleyebilirsiniz.

 

Bluetooth İle Kablosuz Müzik Keyfi

 

Kablosuz müziğin özgür dünyasına girmek için Bluetooth bağlantısı ile akıllı telefon ve tabletinizdeki içerikleri seçebilirsiniz. Ayrıca IOS cihazlarınızdaki AirPlay ile en pratik müzik akışına sahip olabilirsiniz. Bluetooth kulaklıklarınız ile de kaliteli müzik akışının keyfini çıkarabilirsiniz. Telefon ya da tabletinize Music Cast Controller uygulamasını indirerek; hoparlörü kolayca kurabilir ve tüm ayarları hızlı şekilde değiştirebilirsiniz. Music Cast Controller uygulaması aynı zamanda uzaktan kumanda olarak da kullanılabilirsiniz. Gösterdiği yüksek kalite ve teknolojiye rağmen, Yamaha RN 602 fiyat açısından son derece caziptir.

 

En Saf Sesler

 

Daha saf ses için Pure Direct’i devreye alabilir ve seslerin bas ya da tiz olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca balans ve arka tampon amplifikatörünün kontrol devrelerini atlamasını sağlarken, tam çıkış kapasitesini korur. Ses kalitesini arttıran bu özellik ile sinyal yolu kısalır ve ses saflığı artar. Yamaha R N602 siyah, dijital ses girişini TV’den almak için optik terminaller ile donatılmıştır. Ayrıca Blu- Ray oynatıcılardan ses almak için de koaksiyel terminaller mevcuttur.

Ürünün diğer özellikleri:

  • 5.6MHz DSD Yerel Çözünürlük
  • 24-bit D /A Dönüştürücü
  • AIFF 192kHz / 24- bit Reprodüksiyon
  • Burr Brown 192kHz/24-bit DAC

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

   
Ağ bölümü DLNA Sürüm 1.5
Dosya formatı MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
AirPlay Evet
Maksimum Güç (4 ohm, 1kHz, %0,7 THD, Avrupa için) 105W + 105W
Maksimum Güç (8 ohm, 1 kHz, %10 THD) 115W + 115W
Yüksek Dinamik Güç/Kanal (8/6/4/2 ohm) 105/125/150/178 W
Frekans tepkisi 0 ± 0,5 dB / 0 ± 1.0 dB
Toplam Harmonik Bozulma (CD'den Sp Out'a, 20 Hz-20 kHz) %0.015 (40 W / 8 ohm)
Sinyal-Gürültü Oranı (CD) 100 dB (Saf Doğrudan açık, 200 mV)
Ses Girişi / Çıkışı 9 / 2
USB Girişi Evet
Subwoofer Çıkışı Evet
FM 50dB Sessizlik Hassasiyeti (IHF, 1 kHz, %100 Mod., Mono) 3 µV (20,8 dBf)
FM Sinyal-Gürültü Oranı (Mono/Stereo) 65 dB / 64 dB
ToP-ART Evet
Beklemede Güç Tüketimi 0.1 watt
Boyutlar (G x Y x D) 435 x 151 x 392 mm; 17-1/8” x 6” x 15-7/16”
Ağırlık 9,8 kg; 21,6 libre
Ağ bölümü Kablosuz internet Evet (Kablosuz Doğrudan ile)
Bluetooth Evet (SBC/AAC)
Minimum RMS Çıkış Gücü 80W + 80W (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, %0.04 THD)

 

 

 

 

ÜRÜNLERİMİZ YAMAHA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ GARANTİSİ ALTINDADIR

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı