Sirui Exact Pro Combo Gimbal
Sirui Exact Pro Combo Gimbal
Sirui Exact Pro Combo Gimbal
Sirui Exact Pro Combo Gimbal
Sirui Exact Pro Combo Gimbal
Sirui Exact Pro Combo Gimbal
Sirui Exact Pro Combo Gimbal
Sirui Exact Pro Combo Gimbal

Sirui Exact Pro Combo Gimbal

Marka : Sirui
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺32.317,65(KDV Dahil)
İndirimli : ₺31.347,15(KDV Dahil)
Barkod : 6952060011424
₺8.792,09 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Ürün Adı: Sirui Exact Pro Combo Gimbal

 

Açıklama: 

Dahili kablosuz görüntü aktarım modülü, iş verimliliğini artırmak için telefonunuzu, Ipad'inizi veya bilgisayarınızı bir monitöre dönüştürerek 1080P 60fps yüksek düzeyde senkronize aktarımı destekler. Sirui Exact Pro Combo Gimbal Fotokolik.com'da.

 

 

Uyumlu Modeller

CANON

Canon EOS 5D Mark 3, Canon EOS Mark 4, Canon EOS 5DS, Canon EOS 5DSR, Canon EOS 6D, Canon EOS 6D Mark 2, Canon EOS 750D, Canon EOS 80D, Canon EOS 90D, Canon EOS R, Canon EOS RP, Canon EOS R5, Canon EOS R6

 

SONY

Sony A6100, Sony A6300, Sony A6400, Sony A6500, Sony A6600, Sony A7R II, Sony A7R III, Sony A7R 4, Sony A9, Sony RX100 VI

 

NİKON

Nikon D850, Nikon Z6, Nikon Z7

 

FUJİ

Fuji XT-3, Fuji XT-4

 


 

Artık Bekleme

Dahili kablosuz görüntü aktarım modülü, iş verimliliğini artırmak için telefonunuzu, Ipad'inizi veya bilgisayarınızı bir monitöre dönüştürerek 1080P 60fps yüksek düzeyde senkronize aktarımı destekler.

 

Farklı Perspektifleri Keşfedin

Sonsuz yaratıcılığınızı ve yeni fikirlerinizi sergilemek için beş çekim modu dahildir: Takip Etmek, genel kilitleme, yatay kilitleme, FPV, el feneri.

Görselleştirme Ayarları

Parametre ayarını daha basit ve doğru hale getirmek için sabitleyicide bir OLED ekran bulunur.

Bu sayede motor gücü ve takip hızı gibi parametreler net bir şekilde görüntülenir. Ayrıca, OLED ekran Çince-İngilizce geçişi destekler.

Bir Adım Daha Hızlı

Pil tutacağı, kolayca takılabilen veya çıkarılabilen hızlı serbest bırakma modülüdür. Ayrıca, güvenli bir şekilde çalışması için bir pil yönetim sistemi (BMS) benimsenmiştir.

Daha Kısa Ama Daha Uzun

Gelişmiş pil, hızlı şarj ve uzun çalışma süresi elde etmek için yerleştirilmiştir. Sirui Exact Pro Gimbal tamamen şarj etmek yalnızca iki saat sürer ve bu da maksimum 10 saatlik çalışma süresi sunar.

Dahası, pil, cihazlarınız için bir acil durum şarj cihazı görevi görecek kadar dost canlısıdır.

*Bu rakamlar, dengeleyici dengelendiğinde ve yalnızca referans amaçlı olan hiçbir aksesuar bağlı olmadığında elde edilir.

Büyük Kolaylıkla Odaklanın

Sabitleyici bir odak motoruyla birlikte gelir. Gövde üzerinde, konumu Exact APP menüsünde ayarlanabilen A ve B olmak üzere iki düğme vardır.

Seçiminiz için elektronik odak kontrolü veya mekanik odak kontrolü olmak üzere iki seçenek sunulmaktadır. Mekanik odak modundayken, kontrol tekerleği aracılığıyla odağı çekin veya akıcı bir şekilde yakınlaştırın.

 Trendlere hitap edin

AL braketi, kameranızı minimum çabayla yataydan dikey perspektife döndürmenize olanak tanır ve sizi "dikey içerik çağına" iyi bir şekilde hazırlamanızı sağlar.

*L braket ayrıca sipariş edilmelidir. 

 

Sirui Exact Gimbal Özellikleri ve İncelemesi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı