Saramonic Blink 500 TX Klipsli Dijital Bodypack Omni Yaka Mikrofonlu Kablosuz Verici
Saramonic Blink 500 TX Klipsli Dijital Bodypack Omni Yaka Mikrofonlu Kablosuz Verici
Saramonic Blink 500 TX Klipsli Dijital Bodypack Omni Yaka Mikrofonlu Kablosuz Verici
Saramonic Blink 500 TX Klipsli Dijital Bodypack Omni Yaka Mikrofonlu Kablosuz Verici
Saramonic Blink 500 TX Klipsli Dijital Bodypack Omni Yaka Mikrofonlu Kablosuz Verici

Saramonic Blink 500 TX Klipsli Dijital Bodypack Omni Yaka Mikrofonlu Kablosuz Verici

Marka : Saramonic
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺2.699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.429,10(KDV Dahil)
Barkod : 6971008024623
₺681,30 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

 

Ürün Adı:

Saramonic Blink 500 TX Klipsli Dijital Bodypack Omni Yaka Mikrofonlu Kablosuz Verici

 

Açıklama: 

Saramonic Blink 500 dijital kablosuz sisteminin bir parçası olan Blink 500 TX klipsli bodypack vericisi, mevcut kurulumunuzu genişletmek veya elinizde bir yedek vericiye sahip olmak için ayrı bir bileşen olarak mevcuttur. Saramonic Blink 500 TX Klipsli Dijital Bodypack Omni Yaka Mikrofonlu Kablosuz Verici  Fotokolik.com’da.

 

Vericiyi yerleşik mikrofon elemanı ile gerçek bir kablosuz mikrofon olarak veya sağlanan klipsli yaka mikrofonu ile bir vücut tipi verici olarak kullanmak arasında seçim yapın. Her iki durumda da, Blink 500 TX'in hafif ve minyatür form faktörü, onu kolaylıkla gizlemenizi sağlar.

Blink 500, kameralar ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlara kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş ses kalitesi sunarken, herkes için anında kullanıma hazır kullanılabilirlik sağlayan ve onu video, podcast ve video için ideal hale getiren ultra kompakt bir dijital sistem olarak işlev görür. mobil gazetecilik uygulamaları Fişe takılıp açıldıktan sonra, içeriğinize odaklanabilmeniz için ayarlanmış ve hazırdır.

Bağlan, Güçlendir ve Git

Basit kazanç düğmeleri ve bir güç/çift düğmesi ile Blink 500 TX'in kullanımı rahat bir şekilde kolaydır. Gelişmiş teknolojisi, kesintileri önlemek için kanal değiştirmek gibi karmaşık görevleri görünmez bir şekilde yerine getirir ve size menü dalışı veya sıkıcı manuel yapılandırma gerektirmeyen modern ve basit bir sistem bırakır.

Kaliteli Ses

Blink 500 sistemleri, size bütçe dostu bir fiyat noktasında kaliteli ses sunmak için film endüstrisindeki ses mühendisleri tarafından dünya çapında kullanılan aynı ses standardı olan 24 bit / 48 kHz çözünürlüğü kullanır.

Kameralar ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlarla karşılaştırıldığında, Blink 500 sistemleri, daha az gürültü ile önemli ölçüde iyileştirilmiş aslına uygunluk ve netlik sunar.

Öznelerinizin çok farklı ses seviyelerinde konuşabileceğini bilen Saramonic, sinyal seviyesinin hızlı ve zahmetsizce ayarlanmasını sağlamak için Blink 500 TX'i özel kazanç düğmeleriyle donattı. Vericinin sesini etkin bir şekilde kapatmak için sesi tamamen kısabilirsiniz.

Gerçek Kablosuz Çalışma için Dahili Mikrofon

Blink 500 TX, net ve doğal ses tonunu yakalayan çok yönlü bir alma modeline sahip yerleşik bir minyatür yoğunlaştırıcı mikrofona sahiptir. Vericinin ultra kompakt muhafazası sayesinde, giysiye tutturabilir, gömlek cebine kaydırabilir, bir podyuma yerleştirebilir veya elinizde tutabilirsiniz. 

Yaka Mikrofonu Dahil

Maksimum görsel takdir için Blink 500 TX'i, verilen yaka mikrofonu ile geleneksel vücut tipi verici olarak kullanın. Çok amaçlı mikrofonu bir yakaya veya yakaya tutturun, ardından vericinin 3,5 mm girişine takın; verici otomatik olarak harici mikrofona geçer, böylece giriş kaynağını seçmekle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Yaka mikrofonu, hafif rüzgar, nefesler ve klima sistemlerinin neden olduğu gürültüyü azaltan bir köpük ön cam içerir. Daha güçlü rüzgar gürültüsünün daha iyi azaltılması için, Saramonic LM-WS gibi tüylü bir ön cam (diğer adıyla windjammer) mikrofona takılabilir.

Kararlı ve Basit 2,4 GHz Dijital Kablosuz

Tipik analog kablosuz sistemler TV ve radyo dalgalarından kaynaklanan parazitlere karşı hassasken, Blink 500 dijital sistem, televizyon, radyo yayınları ve UHF kablosuz mikrofon sistemlerinin ötesindeki frekansları kaplayan 2,4 GHz bandında çalışarak bunu önler.

2,4 GHz spektrumunda, Blink 500, 164 fit'e kadar görüş hattı mesafesinde gürültüyü ve kesintileri azaltmak için otomatik kanal atlama özelliğine sahiptir. Optimum performans için, sınırlı Wi-Fi / 2,4 GHz trafiğine sahip ortamlar ve minimum fiziksel engeller önerilir.

Her Yere Hazır

Lisanslama veya frekans seçme konusunda endişelenmeyin; Blink 500 sistemi, lisans gerektirmeyen 2,4 GHz bandını kullanır, böylece dünyanın her yerine gidebilir ve güvenilir, tamamen işlevsel bir kablosuz sisteme sahip olabilirsiniz. 

Diğer özellikler

Hafif, ultra kompakt gövde

Kemere veya giysiye kolay takmak için yerleşik klips

Akıllı LED göstergeler gücü, ses seviyesini, düşük pil seviyesini ve şarj durumunu gösterir

5 saatlik pil ömrüne sahip dahili lityum iyon pil, bir gün içinde uzun çekimlere veya birden fazla koş ve silah konserine devam etmenizi sağlar

Pili şarj edin veya ürünle birlikte verilen şarj kablosuyla bir USB Type-C bağlantısı üzerinden vericiye güç verin

Her alıcıyla en fazla iki verici kullanın (Blink 500 RX, Blink 500 RXDi veya Blink 500 RXUC)

Aynı ortamda aynı anda 18 sisteme kadar çalıştırın

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı