Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit
Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit
Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit
Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit
Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit
Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit
Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit
Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit
Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit

Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit

Marka : Manfrotto
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺13.460,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.792,15(KDV Dahil)
Barkod : 8024221623291
₺2.746,45 `den başlayan taksitlerle

Manfrotto MK055XPRO3-3W MHXPRO 3W Başlıklı Kit İncelemesi

 

 

Manfrotto 055, Alüminyum 3 Kademeli Fotoğraf Tripodu + XPRO 3 Kollu Başlık

• 90° yatabilen orta boru sistemiyle yeni perspektifler yakalama
• Quick Power Lock (Hızlı Güç Kilidi) sistemiyle zahmetsiz kurulum
• Easy Link (Kolay Bağlantı) yuvası aracılığıyla aksesuarlar ekleyin
• Yenilenen bacak açı seçici sayesinde mükemmel çalışma
• Tüm eksenlerde daha doğru çerçeveleme için XPRO 3 kollu kafa

Yerine Geçmiştir: 055XDB,804RC2; 055XPROB,808RC4; 055XB, 804RC2K; 055XPROB, 804RC2

Manfrotto MK055XPRO3-3W tripod kitiyle benzersiz fotoğraf stilinizi sergileyin. 055XPRO3 kiti, çığır açan 055 serisinden üç kademeli alüminyum tripodu içerir. Bu set geniş video ve fotoğraf uygulamaları yelpazesinde kullanılabilir.

Kiti oluşturan diğer parça MHXPRO-3W tripod başlığı. Quick-release (hızlı tak-çıkar) bir plate içermesi nedeniyle tripodu çeşitli cihazla rahatça kullanabilirsiniz. Minik bir düğmeye basarak serbet bıraktığınız 90° orta boru mekanizması sayesinde tripodu dikeyden yatay konuma kolayca geçirin. Mekanizma, kompaktlık için tripodun üstündeki döküm yuvanın içine yerleştirilmiştir ve gerektiğinde hızla devreye girer. Fotoğraf ve video için daha fazla çekim özgürlüğünden yararlanın. Tripod başlığının üstünde fotoğraf makinesi takılı bile olsa yönlendirmeyi değiştirebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edip ekipmanınızı istediğiniz konumda tutabilirsiniz. Üzerinde başlık olan 055XPRO3 tripodun bacakları hızla ayarlanabilir. Bunu sağlayan Quick Power Lock (QPL) sisteminin mandallarıdır. Pratik ve güçlü mandalları kullanarak her bacağın uzunluğunu kolayca denetleyebilirsiniz. QPL mandalları, tüm bacak kademelerini tek el ve tek hareketle ayarlamayı sağlayacak özel tasarıma sahiptir. Herşeyden önemlisi QPL mandalları, her bacak kademesinin daha güçlü şekilde kilitlenmesini sağlar. Tripod böylece yere olabildiğince sağlam basıyor.

Sezgisel ve ergonomik bacak açısı seçicileri işlevsel. Her bacak bağımsız ve sağlam biçimde belirli açıdan herhangi birine getirilebilir. Bu da bireysel stilinize göre daha fazla çekim özgürlüğü sunar. Hassas çerçeveleme için orta borunun üst kısmına su terazisi yerleştirilmiştir. Düzleç bulunduğu konumda serbestçe döner. Bu sayede tripodu kurarken su terazisini her zaman görebiliyorsunuz. Hiçbir aksesuar ya da fotoğraf makinesi kontrolü için yapılan eylem, düzleci görmenizi engelleyemez.

055XPRO3'ün en üst bölümünü oluşturan metal yapıda kullanışlı bir Easy Link (Kolay Bağlantı)yuvası vardır. Buraya Manfrotto Magic Arm, uzatma kolu vb. donanım kullanarak LED ışık, yansıtıcı, flaş, monitör gibi pekçok aksesuar takılabilir. Tripodunuzu becerikli, gezici bir stüdyoya dönüştürün. Manfrotto X-PRO 3 kollu başlık, geri çekilerek kısaltılabilen kollara sahiptir. Bu nedenle benzerlerine göre aşırı kompakttır. Ayrıca başlığın yatay-dikey ile aşağı-yukarı hareketlerini kontrol eden kolları yumuşaklığı ayarlanabilen yapıdadır. Bu özellik kamera ekipmanınızın ağırlığını dengelemeye yardımcı olur. Böylece kolları kilitleyen tutamaçlar açık pozisyondakken bile ayar yapabilirsiniz. Bir kez kapandıklarında ise sonraki çekime kadar her şey kilitlenecektir.

Teknik Özellikler

Ağırlık 3500 g
Toplama / Seri 055
Malzeme Alüminyum
Güvenlik Yükü Ağırlığı 8 kg
Min yükseklik 9 cm
Maksimum yükseklik 183 cm
Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağı) 153 cm
Kapalı uzunluk 74 cm
Kafa tipi 3 Yollu Kafa
Bacaklar Boru Çapı 30, 26, 22,5 mm
Bacak Bölümleri 3
Taban çapı 60 mm
Bacak açıları 25 °, 46 °, 66 °, 88 °
Üst Bağlantı Vidası 1/4 ″ vida
Top Kilitleme Yok hayır
Su Terazisi Sayısı 4
Taşıma Çantası Dahil Yok
Orta Sütun hızlı
Renk Siyah
Kolay Bağlantı Evet
Sürtünme Kontrolü Evet
Ön eğim -30 ° / + 90 °
Bağımsız Pan Kilidi Evet
Bağımsız Eğim Kilidi Evet
Yanal Eğim -30 ° / + 90 °
Bacak türü Tek
Bacak kilidi türü Çevirme Kilidi
Maksimum Çalışma Sıcaklığı 60 C
Minimum Çalışma Sıcaklığı -30 C
Pan Sürükle YOK
Panoramik Döndürme 360
Plaka türü 200PL-14
Hızlı yayın Evet
Tilt Sürükle YOK
Üst Disk Çapı 60 mm

3 yeni 055 alüminyum-bölüm tripod da çabuk kamera plaka ile Yönlü Kafa * X-3 PRO MHXPRO ile bir kit olarak kullanılabilir.

Anahtar Özellikleri:

Bu 055XPRO3 en önemli özelliği sütun dikey normal olarak, ya yatay kadraj ve çekim olanakları geniş bir yelpazede açılması için genişletilmiş olanak sağlayan 90° merkezi sütun mekanizması; bu 055XPRO3 son derece çok yönlü bir tripod, fotoğraf ve video uygulamaları geniş bir yelpazede için uygundur. Yatay sütun mekanizması yoğunluk için tripod üst döküm içinde yer alır, ama kolay değildir ve gerektiğinde hızlı bir şekilde genişletilmiş. Dikey ve yatay sütun yönelimi arasında geçiş hiçbir sökme gerektirir, ve bir kamera eklenmiş yapılabilir.
055XPRO3 tripod ayakları da genişletmek ve ayarlamak, blok ve her bacak bölümü engelini Hızlı Güç Kilit kollarını sayesinde hızlı. QPL kolları özel tasarım tek hareketle tüm bacak bölümleri daha rahat tek elle bir açılış sağlar. QPL – kolu tasarımı da her bölüm daha güçlü kilitleme sunar, tripod geleneksel kol tasarımları ile daha kararlı ve sert bir anlam. Sezgisel ve ergonomik bacak açısı seçiciler her bacak bağımsız ve sağlam bir şekilde önceden belirlenmiş açıları herhangi bir set, yine önemli konumlandırma özgürlüğü sağlayan izin.
Bir kabarcık seviyesi hassas çekimler için merkezi sütun üstüne inşa edilmiştir. Kumpas döner serbestçe merkezi sütun etrafında, yani, ve o olmadan tripod ayarlama ya monte Başkanı ve kamera tarafından gizlenmiş olmaktan, ya da kamera kontrolleri engel olurken görmen için en kolay her yerde konumlandırılmış olabilir.

Bu 055XPRO3 üst döküm uzanan bir kol veya dirsek üzerinde (örneğin, bir LED ışık ekipmanları, flash, reflektör veya başka bir parça gibi) fotoğraf veya video aksesuar destekleyici ve pratik bir mobil stüdyoya tripod yapmak için Kolay Bağlantı Bağlayıcısı vardır.
 
 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 1000 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı