Manfrotto MA 200LT-PL-PRO Plate
Manfrotto MA 200LT-PL-PRO Plate

Manfrotto MA 200LT-PL-PRO Plate

Marka : Manfrotto
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺640,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺576,00(KDV Dahil)
Barkod : 719821448631
₺150,85 `den başlayan taksitlerle
:

Manfrotto MA 200LT-PL-PRO Plate İncelemesi

 

 

Ultra hafif ve kompakt fotoğraf plate
RC2 & Arca-tip başlıklarla uyumlu
Yüksek kaliteli teknopolimer yapı
Evrensel 1/4 '' vidalı bağlantı

Teknik Özellikler:

Ağırlık: 0.026 kg
Aksesuar Boyutu Yükseklik: 4.2 cm
Aksesuar Boyutu Uzunluk: 5.3 cm
Aksesuar Boyutu Genişliği: 1 cm
Top Kilitleme: Yok
Malzeme: Teknopolimer

Bu tekno polimer plaka, kameraları dünyanın en yaygın standart başlık eklerine hızlı bir şekilde takmak için idealdir: Manfrotto RC2 ve Arca tipi .

Fotoğrafçıların kameralarını herhangi bir Manfrotto fotoğraf kafasına (*) ve piyasadaki Arca tarzı ataşmanlara sahip hemen hemen tüm tripod kafalarına, bileşenleri sökmeye gerek kalmadan hızlı ve zahmetsizce sabitlemelerini sağlar. 200LT-PL-PRO , plaka hakkında endişelenmeden kafaları her zaman sorunsuz bir şekilde değiştirmeyi mümkün kılar . 200LT-PL-PRO plaka, kişinin parmakları, bozuk para veya Allen anahtarı ile özel bir kapak döndürülerek kameranın altına kolayca takılır . Özel olarak tasarlanmış kanadı döndürün ve doğrudan kameranıza yerleştirin.

iki lastik tutma yeri, kameranızı en açılı çekimlerde bile sabit tutarak manevra yapmanıza yardımcı olur , böylece artık kayma veya yalpalama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 200LT-PL-PRO, bu plakayı çeşitli ürünler ve kamera modelleriyle eşleştirmenizi sağlayan 1/4 '' vida bağlantısı ve 3/8 '' adaptöre sahiptir. Bu, her iş için kitinizde her zaman doğru fotoğraf plakasına sahip olduğunuz anlamına gelir.

Onun sayesinde yüksek kaliteli teknopolimer inşaat, 200lt-PL-PRO plaka sadece 26 gram ağırlığında ve dişlinin 6kg destekler .

Baş ek parçasına fazladan bir emniyet pimi takılırsa plaka düzgün çalışmayabilir. Doğru ve güvenli kullanım için çıkarmanızı öneririz.

(*) Plaka 804RC2, MH804-3W ile uyumlu değildir
 
Çerez Kullanımı