Manfrotto 475B Pro Geared Tripod
Manfrotto 475B Pro Geared Tripod
Manfrotto 475B Pro Geared Tripod
Manfrotto 475B Pro Geared Tripod
Manfrotto 475B Pro Geared Tripod
Manfrotto 475B Pro Geared Tripod
Manfrotto 475B Pro Geared Tripod
Manfrotto 475B Pro Geared Tripod

Manfrotto 475B Pro Geared Tripod

Marka : Manfrotto
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺19.305,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺18.322,20(KDV Dahil)
Barkod : 719821195405
₺5.138,92 `den başlayan taksitlerle

Manfrotto 475B Pro Geared Tripod

 

 

 

Ürün Adı
Manfrotto 475B Pro Geared Tripod


Açıklama
Güvenilir, sağlam ve sezgisel 475B Pro Geared tripod, işi halleder ve profesyonel fotoğrafçılar için ideal bir seçimdir. Sağlam alüminyum ayaklara sahip bu stüdyo tripod , kolay konumlandırma ve daha düzgün çekim için yenilikçi bir orta destek yapısı sistemine sahiptir. Bu ürün Fotokolik.com'da.


Güvenilirlik için yenilikçi merkez taban yapısı sistemi
Maksimum sağlamlık ve hızlı kurulum için hızlı hareket eden bacak blokları
Stabilite için üç yönlü merkez sütunlu stüdyo tripodu
Dönmeyen bacak bölümleri, tripodu sabit ve güvende tutar
Sağlam çekim için kauçuk / metal çivili ayaklar


Güvenilir, sağlam ve sezgisel 475B Pro Geared tripod, işi halleder ve profesyonel fotoğrafçılar için ideal bir seçimdir. Sağlam alüminyum ayaklara sahip bu stüdyo tripod , kolay konumlandırma ve daha düzgün çekim için yenilikçi bir orta destek yapısı sistemine sahiptir.

Kolayca açılabilen hızlı hareket eden bacak kilitleri sayesinde, zaman kaybetmeden hemen çekim yapmaya başlayabileceksiniz.
Hareketleriniz üzerinde daha fazla kontrol sağlayan, geri alınmayan üç yönlü merkez sütun sayesinde kusursuz bir şekilde konumlandırmanıza ince ayar yapın. Bu stüdyo tripodunda ayrıca, panoramalar için ideal olan bir dizi çekimden önce konumunuzu doğru şekilde kilitlemenize yardımcı olan bir su terazisi bulunur. Ayrıca bir merkez destek sistemi içeren, bacakları aynı açıda kilitleyerek veya ayrı ayrı kilitleyerek simetrik veya asimetrik olarak çerçeveleyebilirsiniz.

Daha fazla stabilite için bu stüdyo tripodumetal sivri uçları ortaya çıkarmak için çıkarılabilen lastik ayaklara sahiptir. Bu, onu çeşitli ortamlar ve araziler için ideal bir seçim haline getirir. Pro Geared Tripod'un bir diğer yenilikçi özelliği, tüm bacakların aynı açıda kilitlenmesini sağlamak için teleskopik merkezi kullanan iki "klik durdurma" pozisyonudur. En yüksek kalite standartlarında İtalya'da üretilen bu tripod, zamanın testlerine dayanacak şekilde yapılmıştır.

Anti-Rotasyon Bacak Bölümleri
Dönme önleyici boru ve halkaları, açılması, yerleştirilmesi ve kapatılması daha kolay ve daha hızlı olan bir tripod (veya monopod) sağlar. Manfrotto, birkaç farklı anti-rotasyon sistemi kullanma: Magfiber ve Digi serisi tripodlarda, eşmerkezli tüplerin eliptik veya üç boyutlu şekli, dönemeyecekleri gelirken, yuvarlak borulu tripodlarda tüpün uzunluğu boyunca küçük çıkıntılar tutar bölüm mükemmel hizalanmış

Qr Katlanır Bacak Kilitleri
Döner kollu bacak kilitleri, açma, konumlandırma ve kapanmayı hızlı ve kolay hale getirir. Kilit mesajları değişebilir ve tüm parçaları bulunabilir.

Sağlam Tamamen Metal Yapı
Sağlam tamamen metal yapı

Bağımsız Bacak Açıları
Bacakların her biri, daha esnek, çok yönlü konumlandırma ve kamera ekipmanını tripodun ağırlık merkezi üzerinde tutmaya yardımcı olmak için farklı bir açılma açısına ayarlanabilir.

Orta Seviye Dağıtıcı
Yerleşik orta seviye yayıcı, burulma önleyici sertlik ekler ve tripod ayaklarının kazara daha fazla ayrılabilir giriş. Zemin seviyesindeki bir serpme makinesi veya dolly ile ilgili, orta seviye serpme makinesi, çamurdan ve kirden iyi bir şekilde uzak durması ve engebeli arazide kullanım için daha uygun olması avantajına sahiptir.

Mobil Bağlantı Halkası
Kilitlenebilir, mobil ayırıcıdan kolona bağlantı halkası, tripod ayaklarının stabiliteyi artırmak veya ayak izini azaltmak için çeşitli açılarda ayarlanmasını sağlar

Katlanır Tutamak
Katlanabilir tutamak, nakliye sırasında hasarı önler

Dişli Merkez Kolon
Dişli merkez kolon, ağır yükler altında bile güvenli ve hassas yükseklik ayarı sağlar


Teknik Özellikleri

Ağırlık 4,3 kg
Üst Ek 3/8 vida
Bacak Bölümleri 3
Min Yükseklik 43 santimetre
Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağıda) 162 santimetre
Maksimum Yükseklik 188 santimetre
Kapalı Uzunluk 80 santimetre
Su Terazisi (No.) 1
Güvenlik Yük Ağırlığı 12 kg
Taşıma Çantası Dahildir Yok
Merkez Sütun dişli
Üst Disk Çapı 60 mm
Renk Siyah
Kolay Bağlantı Hayır
Bacak Tipi Tek
Bacak Kilit Tipi Çevirme Kilidi
Bacaklar Tüp Çapı 35,4, 29,5, 25 mm
Malzeme Alüminyum
Maksimum Çalışma Sıcaklığı 60 ° C
Minimum Çalışma Sıcaklığı -30 ° C
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı