JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox
JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox
JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox
JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox
JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox
JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox
JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox
JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox
JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox

JINBEI KE-120 Deep Hızlı Açılan Softbox

Marka : JINBEI
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺3.782,76(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.643,97(KDV Dahil)
₺1.023,77 `den başlayan taksitlerle

KE-120cm KOLAY TIKLAMA MEKANİZMASI İLE  DEEP SOFTBOX'I HIZLICA AÇIN

Daha yüksek kontrastlı daha doğrudan ışık
Tıklama mekanizmasını kullanarak açması kolay ve kullanıma hazır
Daha yumuşak, yansıma yapmayan ışık için iç ve ön difüzör
Gümüş iç kaplama
Değiştirilebilir hız halkası

Jinbei KE Quickly Open Deep Softbox , moda, güzellik, çekicilik ve portre fotoğrafçılığı için yumuşak ışık  sağlayan  ışık özelliğine sahip bir  softbox'tır . Diğer yumuşak kutuların aksine, nesne üzerinde daha yüksek kontrast ve daha sert gölgeler ile daha da doğrudan ışık sağlar.

Softbox,  Bowens bayonet ile donatılmıştır  ve uygun bağlantıya sahip birçok kablosuz/stüdyo flaş ünitesi veya LED sabit ışıklar için uygundur. Çubukların tıklama mekanizması ile  ışık  şekillendirici hızlı ve kolay bir şekilde açılabilir ve stüdyoda veya mekanda hemen kullanıma hazırdır. Bunu yapmak için çubukları yerlerine oturana kadar gerin ve Deep Softbox'ı ışık kaynağına monte edin - bitti! Bu, karşılıklı çubukları her zaman arka arkaya sıkarsanız en kolay şekilde çalışır. Softbox'ı tekrar bir araya getirmek de aynı derecede kolaydır: Hız halkasının tabanındaki tek tek çubukları hafifçe kaldırın, ilgili düğmeye basın ve ardından çubuğu bırakın.

IŞIĞI TASARLAMADA ESNEK

Jinbei KE Quickly Open Deep Softbox, ışığınızı tasarlamanız için size birçok seçenek sunar. Sağlanan iki  difüzör , daha küçük iç difüzör ve ön difüzör, gümüş iç kaplamadan yansıyan ışığı dağıtır ve  homojen aydınlatma için hafif gölge geçişleri oluşturur .

Ayrıca cilt gibi konunun pürüzsüz alanlarında  yansıma oluşumunu da azalttığından portre ve güzellik fotoğrafçılığında sıklıkla kullanılırlar. 16 köşeli yapı aynı zamanda  , bir modelin gözlerinde daha doğal görünen, yuvarlak ışık yansımalarında  fark edilen, neredeyse yuvarlak bir softbox şekliyle sonuçlanır.

Ayrıca satılan grid/ızgara ile daha yoğun, daha yönlü bir ışık  elde edersiniz . Petek ile motifinizi daha hassas ve kontrollü bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Petek ızgarayı difüzörler olmadan kullanın, daha sert, daha yüksek kontrastlı ve daha doğrudan ışıkla çalışın. 

GÜNLÜK YAŞAMDA KARARLI, SAĞLAM VE ÇOK YÖNLÜ

 Quickly Open Deep Softbox , ısı birikimini önlemek için arka tarafında havalandırma kanatlarına sahip sağlam ve sağlam ekran yapısı ile etkileyicidir . Kumaşı geren metal destekler  , softbox'ın  kenarındaki ceplere ve diğer taraftaki hız halkası tabanına oturur.

Bowens  hız halkası da bu tabana takılır. Bu,  dört vidayı gevşeterek  başka bir hız halkasıyla değiştirilebilir . Bu sayede sadece Bowens bağlantılı flaş üniteleri veya LED kalıcı ışık değil, aynı zamanda  diğer tedarikçilerden gelen cihazları da kullanmış olursunuz .

Kullanılmadığı zaman korumak veya ev dışındaki çekimlere taşımak için, ışık şekillendiriciyi verilen  taşıma çantasına koyun .

TEKNİK ÖZELLİKLER

Şekil: 120 cm: on altı kenarlı (altıgen)
İç renk: gümüş
Dış renk: siyah
Adaptör: Bowens tipi, değiştirilebilir
Uyumluluk: Jinbei, Bowens bayonet
Açık boyutlar: 120 cm Ø, derinlik 72 cm, yay uzunluğu 86 cm
Katlanmış uzunluk: 92 cm (120cm)
Ağırlık:  2,3 kg (120 cm)

Not:  Çapı 120 cm'den fazla olan Sekiz Kutuları ve Derin softbox'ların SPARK veya DM flaş serilerinde kullanılmasını önermiyoruz   çünkü flaş kafası kilidi, softbox'ın artan ağırlığına ve eğimine dayanamayabilir. flaş değişiklikleri.

TESLİMAT KAPSAMI

1 x Jinbei KE 120cm Hızlı Açılan Deep Softbox
1 x iç difüzör, beyaz
1 x ön difüzör, beyaz
1 x taşıma çantası

Not: Gösterilen stüdyo flaşı teslimat kapsamına dahil değildir.

 ÜRÜN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN  TIKLAYINIZ.

 

 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 1000 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı