DJI RS 4 Pro Gimbal
DJI RS 4 Pro Gimbal
DJI RS 4 Pro Gimbal
DJI RS 4 Pro Gimbal
DJI RS 4 Pro Gimbal
DJI RS 4 Pro Gimbal
DJI RS 4 Pro Gimbal
DJI RS 4 Pro Gimbal
DJI RS 4 Pro Gimbal

DJI RS 4 Pro Gimbal

Marka : DJI
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺39.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺37.349,00(KDV Dahil)
Barkod : 190021054974
₺10.475,46 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Ürün Adı: DJI RS 4 Pro Gimbal

 

 

Ürün Açıklaması:
DJI RS 4 Pro'nun geniş kapsamlı amiral gemisi stabilizatörü, DJI Focus Pro lens kontrol sistemi, DJI Transmission ve kapsamlı bir kontr
ol ekosistemi ile kusursuz bir şekilde bütünleşir. DJI RS 4 Pro Gimbal en uygun fiyatlarla Fotokolik.com'da.


Bu sinerji, film ve televizyon endüstrisini stabilizasyon, iletim, izleme, odaklama ve kontrolü birleştiren tam ölçekli bir prodüksiyon çözümüyle güçlendiriyor. Yaratıcı olanakların ufkunu genişleterek görüntü yönetmenlerinin tüm potansiyellerini kullanmalarına ve becerilerini sergilemelerine olanak tanır.

 

 

Güçlü Yükler
Karbon fiber eksen kollarıyla donatılan DJI RS 4 Pro, 4,5 kg (10 lb) yük taşıma kapasitesinin yanı sıra sağlam güç ve torka sahiptir ve ana akım aynasız / sinema kamerası ve lens kurulumlarına kolayca uyum sağlar.

2. Nesil Dahili Dikey Çekim
Tamamen yeni bir yatay plaka ile tasarlanan RS 4 Pro, daha yüksek verimlilik için ikinci nesil dahili dikey çekimi mümkün kılıyor. Görüntü yönetmenleri, ek aksesuarlara ihtiyaç duymadan yatay plakayı serbest bırakıp dikey konuma sabitleyerek zahmetsizce dikey çekime geçebilir.


Pürüzsüz Dengeleme

Yuvarlanma ekseni artık daha kolay ayarlama sağlayan çift rulmanlı yuvalara sahiptir.
Her üç eksen de düşük sürtünme katsayısına sahip Teflon™ kaplamaya sahiptir ve ağır kameralar monte edilirken bile sorunsuz dengeleme sağlar.
Kameraları veya lensleri değiştirirken, eğim eksenindeki ince ayar düğmesi kamerayı ileri veya geri hareket ettirerek hassas, milimetre düzeyinde dengeleme yapmanızı sağlar.
Üst hızlı serbest bırakma plakasına, kameranın gevşemesini veya kaymasını önlemek için ayarlanabilir bir yerleştirme kılavuzu eklenmiştir.

Otomatik Ekran Kilidi
OLED dokunmatik ekran, çekim sırasında yanlışlıkla dokunmaları önleyen yeni bir otomatik kilit özelliğine sahiptir. Ekran kilitlendiğinde, mevcut gimbal ve kumanda kolu modlarını düşük parlaklıkta görüntülemeye devam ederek güç tüketimini azaltabilir.

 


2. Nesil Otomatik Eksen Kilitleri
Yeni nesil otomatik eksen kilitleri ile DJI RS 4 Pro, hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilir veya uyku moduna girerek çekim, geçiş ve depolama verimliliğini önemli ölçüde artırabilir. Ek olarak, eksen kilitleri daha küçük boşluklar elde etmek için yükseltildi ve kilitlendiğinde oluşan gimbal sarsıntılarını daha da azalttı.

 


Profesyonel Stabilizasyon
Mükemmel İstikrar, Olağanüstü Standartlar

DJI RS 4 Pro, üç eksende motor torkunda% 20'lik bir artışa sahiptir ve dengelendikten sonra daha fazla güç yedekliliği sunar. Bu, gimbalin ağır kameralar veya birden fazla aksesuarla bile izleme hareketlerinde duyarlı ve doğru kalmasını sağlar. Ayrıca, çeşitli çekim senaryolarında gimbal stabilizasyonunu desteklemek için yeterli güç sağlar.

Araç Montaj Modu
Yeni Araç Montaj modu, gimbal stabilizasyon algoritmasını araç titreşimlerine ve rüzgar direnci verilerine göre optimize ederek sallantılı koşullarda bile sabit çekim yapılmasını sağlar.

 


4. Nesil RS Stabilizasyon Algoritması
Yeni nesil RS stabilizasyon algoritması, farklı kullanım senaryoları için kapsamlı bir şekilde optimize edilmiştir. Stabilizasyon gücü ile kamera hareketinin dokunsal hissi arasında üstün bir denge kurarak hem mükemmel stabilizasyon performansı hem de gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

Ayrıca RS 4 Pro, dikey çekimlerde önemli ölçüde gelişmiş stabilite sağlayarak koşu veya düşük açılı perspektifler gibi dinamik çekimlerde kolayca ustalaşıyor.

 


Çok Yönlülük Ustası
DJI Focus Pro LiDAR Otomatik Odaklama

RS 4 Pro, yepyeni Focus Pro LiDAR[3] ve Focus Pro Motor[4] ile eşleştirildiğinde, tek başına çalışan görüntü yönetmenlerinin daha doğru, mesafeli ve akıllı LiDAR otomatik odaklama deneyimi yaşamasına olanak tanıyarak dinamik çekim senaryolarında hassas kontrol elde etmelerini sağlıyor.

 


Yeni Nesil ActiveTrack Pro
Tamamen yeni Focus Pro LiDAR ve AI algoritmalarından yararlanan yeni nesil ActiveTrack Pro, RS 4 Pro'nun üç eksenli gimbalinin nesnenizi istikrarlı bir şekilde takip etmesini sağlar. Nesne kısa süreliğine gizlense bile, hızla yerini değiştirebilir ve odağı koruyabilir. ActiveTrack Pro ayrıca birden fazla öznenin yer aldığı senaryolarda veya özne uzakta olduğunda mükemmel tanıma ve izleme performansı sergiliyor.

Yüksek Performans Dual Focus ve Zoom Motorları
DJI Focus Pro Motor

DJI RS 4 Pro, sinematografların gimbal hareketini veya lens zoomunu joystick ile kontrol etmelerini sağlayan yeni bir joystick modu. Zoom kontrol modunda Focus Pro Motor ile kullanıldığında, doğal, hassas ve kullanışlı bir odaklama deneyimi için PZ lensler için Power Zoom, Clear Image Zoom ve harici odak motoru zoomu gerçekleştirebilir.

 


DJI RS4 PRO
Yüksek Verimli Lens Kontrolü

İki Focus Pro Motor ile eşleştirildiğinde, DJI RS 4 Pro, sinematografların kadranı döndürerek ve lens
zoomunu joystick ile ayarlayarak odağı hassas
bir şekilde kontrol etmelerini sağlar
Pürüzsüz ve zahmetsiz lens
kontrolünü kolaylaştırır.


Profesyonel İşbirliği için Uzaktan Kumanda Sistemi
DJI Focus Pro Hand Unit

DJI Focus Pro, yenilikçi LiDAR otomatik odaklama teknolojisini müjdeliyor ve yüksek hassasiyetli magnetic-damping manuel kontrol ünitesini tanıtıyor: Focus Pro Hand Unit

İşbirliğine dayalı ekip çekiminde, gimbal operatörü RS 4 Pro gimbalini DJI Master Wheels, DJI Ronin 4D Hand Grips ve DJI High-Bright Remote Monitor gibi cihazlar aracılığıyla kontrol edebilir. Focus puller Focus Pro El Ünitesi ile daha hassas kontrol sağlamak üzere akıllı odak yardımı için High-Bright Remote Monitor'de LiDAR Dalga Formunu etkinleştirebilir.

Olağanüstü Performans, Uzatılmış Çalışma Süresi
Yüksek Kapasiteli Batarya Tutacağ
ı
DJI RS BG70 Yüksek Kapasiteli Batarya Tutacağı ile çekim yapmaya devam edin[3] RS 4 Pro'nun çalışma süresini 29 saate kadar uzatın.[10] Ayrıca kameranıza ve aksesuarlarınıza alttaki USB-C bağlantı noktası üzerinden 18 W'a kadar güç sağlamayı da destekler.


Kontrol Ekosistemi
Geliştirilmiş Kadro

Focus Pro AMF lens kontrol sisteminin sorunsuz bir şekilde entegre edilmesiyle DJI PRO ekosistemi, film ve televizyon prodüksiyonunda yeni olanaklar sunan sağlam bir ürün yelpazesi sunmak için daha da yükseltildi.

Odak Kontrol Ekosistemi
DJI Focus Pro, RS 4 Pro sinematograflarına kapsamlı ve güçlü bir lens kontrol çözümü sunar.
Hem solo kreasyonlar hem de ekip işbirlikleri, her odak anı üzerinde dinamik ustalık için akıllı LiDAR otomatik odaklamanın yanı sıra odak, diyafram ve yakınlaştırmanın çok kanallı kontrolüne kolayca erişebilir.

DJI Ronin Image Transmitter için Destek
Hem tek başına çalışan görüntü yönetmenleri hem de küçük ekipler, yüksek çözünürlüklü canlı yayınlar, uzaktan gimbal ve kamera kontrolü, ActiveTrack 4.0, Force Mobile ve diğer birçok özellik için Ronin Image Transmitter kullanarak izleme ve kontrol özellikleriyle entegre bir çekim deneyimi elde edebilir.

DJI RS4 PRO
Profesyonel
Çözümler

DJI RS 4 Pro, evrak çantası, çift kavrama ve halka montaj kurulumları dahil olmak üzere çeşitli el tipi konfigürasyonları destekler. Ayrıca, DJI RS SDK protokolünü kullanarak araç bağlantıları, jibler, Steadicam, kablolu kameralar ve sliderlar ile çözümler oluşturabilir ve tüm ihtiyaçları karşılayabilir.


 


Notlar:* DJI RS 4 Pro'yu ilk kez kullanırken DJI Ronin uygulaması aktivasyon için gereklidir.
1. Gimbal, yatay ve dikey çekim arasında geçiş yaptıktan sonra yeniden dengeleme gerektirir.
2. DJI RS 3 Pro ile karşılaştırılmıştır.
3. Ayrı olarak satılır.
4. DJI RS 4 Pro Combo, bir DJI Focus Pro Motor içerir. Bağımsız versiyon için motor ayrı olarak satılır.
5. DJI LiDAR Range Finder (RS) ile karşılaştırılmıştır.
6. DJI RS 4 Pro dokunmatik ekranında 2x zoom görüntüleme işlevinin etkinleştirilmesini gerektirir.
7. Kamera ve lens uyumluluğu hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen Ronin Serisi Uyumluluk Arama sayfasına bakın.
8. Bu değer, DJI Focus Pro El Ünitesi ile DJI Focus Pro Motor arasındaki yanıt gecikmesini gösterir.
9. LiDAR Dalga Formu yalnızca DJI RS 4 Pro bir DJI Focus Pro Motor ile eşleştirildiğinde kullanılabilir.
10. 25° C (77° F) iç mekan ortamında, batarya seviyesi %3'e ulaşana kadar gimbal dengede ve sabit durumdayken ölçülmüştür (batarya tutacağı yalnızca gimbal'a güç verirken).
11. 25° C (77° F) iç mekan ortamında ölçülmüştür.
12. Çekim çözümlerinden herhangi birini kurmak için ayrı olarak satılan bir veya daha fazla aksesuar gerekir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı