DJI Phantom 4 Pro V2.0 Drone
DJI Phantom 4 Pro V2.0 Drone
DJI Phantom 4 Pro Plus V2.0 Drone
DJI Phantom 4 Pro Plus V2.0 Drone
DJI Phantom 4 Pro Plus V2.0 Drone
DJI Phantom 4 Pro Plus V2.0 Drone
DJI Phantom 4 Pro Plus V2.0 Drone
DJI Phantom 4 Pro Plus V2.0 Drone
DJI Phantom 4 Pro Plus V2.0 Drone

DJI Phantom 4 Pro V2.0 Drone

Marka : DJI
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺18.840,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺18.150,00(KDV Dahil)
Barkod : 190021310957
₺5.090,62 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

DJI Phantom 4 Pro V2.0 Drone İncelemesi

 

 

Güçlü Hava Performansı

İnanılmaz Gimbal Kamera
Yerleşik kamerada 1 inç 20MP CMOS sensör ve mekanik bir deklanşör bulunur; Gelişmiş sensör ve etkileyici işleme, her ayrıntıyı yakalar ve gelişmiş post prodüksiyon için gerekli görüntü verilerini sağlar.

Phantom 4 Pro V2.0 kamera, renk doğruluğunu korurken canlı ve keskin kalan tutarlı ayrıntılı fotoğraflar ve videolar sağlayan optimize edilmiş f / 2,8 geniş açılı lense sahiptir.

Profesyonel 4K Video

Geliştirilmiş video işleme sistemi, videoların 100 Mbps hızında Cinema 4K'da yakalanmasına olanak tanıyarak yüksek çözünürlüklü ağır çekim çekimleri sağlar. Profesyonel görüntüleri yüksek dinamik aralıkta yakalamak için D-Log modunda ve H.265 kodekinde kayıt yaparak görüntü kalitesini optimize edin.

100 Mbps Bit Hızı
4K / 60 fps Kare Hızı
D-Log Renk Profili

Hassas Mekanik Deklanşör

Güzel manzaralara ek olarak, hava görüntüleme sakin manzaralardan motor yarışına kadar her konuda yeni perspektiflere izin verir. Mekanik bir deklanşör, hızlı hareket eden nesneleri çekerken veya yüksek hızda uçarken meydana gelen panjur bozulmasını ortadan kaldırır. Elektronik deklanşör, mükemmel anı yakalamak için 20 MP'de 14 fps çekim yapabilen Burst moduna sahiptir.

Güçlü Uçuş Performansı

Çeşitli uçuş modları Phantom 4 Pro V2.0 ile uçmayı ve yaratmayı akıcı ve kullanışlı bir deneyim haline getirir. Uçuş modları arasında geçiş yapmak pilotlara pürüzsüzlük, basitlik veya hız arayışında olsunlar, ihtiyaç duydukları kontrolü sağlar. Sezgisel kontroller ve maksimum 45 mil / saat hız, karmaşık çekimleri basitleştirir.

Akıllı Uçuş Modları

ActiveTrack, otomobil ve tekne gibi insanları ve nesneleri tanıyabilir ve otomatik olarak takip edebilir.

Return to Home özelliği, ortama göre en uygun rotayı otomatik olarak hesaplar ve yol boyunca engelleri atlar.

TapFly Sadece ekrana dokunarak, mükemmel çekimi elde etmek için yeterli zamandan fazla zaman vererek bir rota çizin.

Draw Mode Kamera ekranında gerçek zamanlı olarak bir uçuş yolu çizin ve uçak, hava fotoğrafını daha akıcı bir deneyim haline getirerek karşılık gelen bir rotayı hesaplar.

Gesture Mode Bir kolu kaldırdığınızda uçak sizi fotoğrafın ortasında mükemmel bir şekilde çerçeveler. Aynı anda iki kolla uzanarak, uçak selfie geri sayımına başlar.

Kapsamlı Uçuş Güvenliği

FlightAutonomy, film yapımcılarına daha karmaşık görüntüler yakalama konusunda güven veren gelişmiş bir hava zekası ve uçuş otomasyon platformudur. Ortamının ve 3D haritanın gerçek zamanlı görünümü, önemli veriler sağlar. Yedek IMU'lar ve pusulalar kritik verileri izler ve olası hataları göz ardı ederek uçuş güvenilirliğini önemli ölçüde artırır. Beş yöndeki engel algılama güvenliği ve genel uçuş deneyimini geliştirir.

OcuSync 2.0 HD Görüntü Aktarımı

Phantom 4 Pro V2.0'ın uzaktan kumandası, aynı anda kontrol sinyalleri göndermek ve video sinyalleri almak için zaman bölmeli çoğullama teknolojisini kullanan ve sekiz kilometreye kadar 1080p canlı akışa izin veren OcuSync 2.0 video iletimini kullanıyor. [3] Hem 2,4 GHz hem de 5,8 GHz destekleyen OcuSync 2.0, en düşük parazitli frekans bandını tarar ve net iletim sağlamak için buna göre anahtarlar. OcuSync 2.0 sayesinde, Phantom 4 Pro V2.0, daha da etkileyici bir deneyim için DJI Goggles'a kablosuz olarak bağlanır.

Sezgisel Uzaktan Kumanda

Ultra parlak 5.5 inç ekran, canlı renkleri doğrudan güneş ışığında bile kolayca görünür hale getirir. DJI GO 4 uygulaması ekrana yerleşik olduğundan, işlemi basitleştiren bir mobil cihaz gerekmez. Uzaktan kumanda birkaç farklı bağlantı noktasına ve beş saatlik pil ömrüne sahip olup Phantom 4 Pro V2.0'ı kapsamlı bir havadan görüntüleme çözümü haline getirir. [4]

Akıllı Uçuş Bataryası

DJI GO 4 uygulaması pil ömrünü gösterir ve kat edilen uçuş sürelerini mesafeye ve daha fazlasına göre hesaplar. Kalkış noktasına güvenli bir yolculuk için gereken minimum mesafeye ulaşıldığında, bir uyarı pilotu uyaracaktır. Aşırı şarjı ve aşırı boşalmayı önlemek için gelişmiş bir pil yönetim sistemi de mevcuttur. Uzun süreli depolamaya yerleştirildiğinde, piller iyi sağlığı korumak için gücü boşaltacaktır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı