DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo
DJI Mavic 3 Fly More Combo

DJI Mavic 3 Fly More Combo

Marka : DJI
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺65.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59.999,00(KDV Dahil)
Barkod : 190021045361
₺15.713,74 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

:

DJI Mavic 3 Fly More Combo

 

 

 

Ürün Adı
DJI Mavic 3 Fly More Combo


Açıklama
4/3 CMOS Hasselblad kamerayla efsanevi içerikleri yakalayın ve çok yönlü engel algılama ile sorunsuz uçuşun keyfini çıkarın. DJI Mavic 3'teki her geliştirme, hava fotoğrafçılığının ne olabileceği konusunda yeni bir ölçüt belirliyor. Mavic 3 ile uçun ve her şeyin üzerinde görüntülemeyi en iyi fiyatla Fotokolik.com’da keşfedin.


Çift Kameralı 3 Eksenli Gimbal
20MP 5.1K Geniş Açı 4/3 CMOS Hasselblad
28x Hibrit Zoom ile 12 MP Telefoto
46 Dakikaya Kadar Uçuş Süresi
9,3 Mil'e Kadar İletim Menzili
360° Engelden Kaçınma Sistemi
10-Bit D-Log Renk Profili ve HNCS
1080p60 Canlı Görüntü Video Akışı
8 GB Depolama Alanı
RC-N1 OcuSync 2.0 Uzaktan Kumanda Dahil

Mavic 3'teki geniş açılı Hasselblad'ın video kalitesi 5.1K'ya kadar çözünürlük ve 120 fps'de DCI 4K sunuyor. 12,8 duraklı dinamik aralık ve f/2.8 ile f/11 arasında ayarlanabilir bir diyafram, drone'nun neredeyse her türlü aydınlatma koşuluyla başa çıkma ve düşük ışıkta daha az gürültüyle çekim yapma yeteneğini açar. Görüntü sensörü tabanlı VDAF odaklamayı ve 84° FOV'u eklediğinizde, geniş, atmosferik çekimler yapabilir veya konulara kolayca odaklanabilir ve odaklanabilirsiniz. Mavic 3'ün güçlü görüntüleme yeteneklerini tamamlamak için, doğal ve doğru renk üretimi için 10-bit D-Log Renk Profili ve Hasselblad'ın NCS'si (Doğal Renk Çözümü) kullanılır.


 

 

 

Bu olağanüstü görüntüleme yeteneklerini ve onları yakalayacak pilotları desteklemek için DJI, Mavic 3'ü her çekimden en iyi şekilde yararlanmak için teknolojilerle donattı. Birden fazla özellik, bir dokunuşla uçuş yolları oluşturmanıza, nesneleri otomatik olarak izlemenize ve karmaşık hava manevraları gerçekleştirmenize olanak tanır. Tüm bunları yaparken, çok yönlü bir engel algılama sistemi ve APAS 5.0, çarpışmasız bir uçuş sağlamak için çalışıyor. 46 dakikaya kadar uçuş süresi, 9,3 mile kadar iletim menzili ve katlanır bir tasarım ekleyin ve teknoloji takıntılı amatör fotoğrafçılardan profesyonel prodüksiyon evlerine kadar her şey için ideal olan güçlü bir platforma sahip olursunuz.

Hasselblad Doğal Renk Çözümü
Hasselblad'ın onlarca yıllık deneyiminin sonucu olan HNCS, sensörün piksel seviyesinden başlar. Her piksel, film çekerken bir görüntü işleme algoritmasından ve renk işleme modundan geçirilen RGB renk verileriyle kalibre edilir. Sonuç, renk ön ayarlarına ihtiyaç duymadan hassas ve doğal renk üretimi içeren içeriktir.


 

 

 

Gelişmiş RTH
En son tutku projenizi filme alırken harika bir gün ancak Mavic 3 sağ salim geri döndüğünde tamamlanmış olur. DJI'nin Gelişmiş RTH (Eve Dönüş) özelliği, bunun her uçuşta gerçekleşmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Başlangıç noktasına dönüş sizin tarafınızdan veya sinyal kaybı olması durumunda tetiklenebilir. Mavic 3 dönüş yolunda, yol boyunca engellerden kaçınarak eve en uygun rotayı çizer.

 

 

 

 

Canlı görüntü
Birlikte verilen RC-N1 uzaktan kumanda ve uyumlu akıllı telefonunuzla pilotaj yaparken Mavic 3, kameranın görüntüsünü 1080p60 çözünürlüğe kadar canlı olarak size geri aktarabilir. Bu, yalnızca Full HD kalitesinde çekim prova yapmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda drone'nun daha duyarlı kontrolüne de yardımcı olur.

Aşırı Hassas Konumlandırma
Mavic 3, havadaki konumunu son derece sabit tutacak şekilde tasarlanmıştır ve temiz uzun pozlama veya hızlandırılmış çekimler yapmaya çalışan pilotlara fayda sağlar.


Ek özellikler
DJI Waypoint 3.0, ActiveTrack ve MasterShots teknolojisi
Fotoğraf Modları: Tek çekim, otomatik poz basamaklama ve zamanlanmış fotoğraflar (60 saniyeye kadar)
RC-N1 uzaktan kumanda dahildir (OcuSync 2.0'a kadar destekler)
OcuSync 3+ video aktarım
Düzeyi desteği 5 rüzgar direnci (26,8 mph'ye kadar)
8 GB dahili depolama kapasitesi
microSD kart yuvası 2 TB'a kadar kartları destekler
47 mph'ye kadar uçuş hızı

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı