Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips
Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips
Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips
Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips
Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips
Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips
Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips
Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips
Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips

Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips

Marka : Boya
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺873,18(KDV Dahil)
İndirimli : ₺820,79(KDV Dahil)
Barkod : 8682076117985
₺230,21 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu + Pil + Tüy + Sünger + Klips İncelemesi

 

 

Boya BY-M1 telefon, tablet, fotoğraf makinesi, kamera, bilgisayar gibi birçok cihaz ile uyumlu yüksek kaliteli çok yönlü yaka mikrofonudur.

 

- Yüksek kaliteli mikrofon kapsülü sayesinde çevre sesini azaltarak konuşmacının sesine odaklı çekimler yapabilirsiniz.
- Berrak ve oldukça düşük dip gürültüsüne sahiptir.
- 6 metre kablo sayesinde video çekimlerinizde size geniş bir hareket alanı imkanı tanır ve büyük rahatlık sağlar.

 

 

 

 

 

Polarite: Çok yönlü (Omnidirectional)

 

Frekans aralığı: 65Hz ~ 18KHz

 

Sinyal/Gürültü: 74dB SPL

 

Duyarlılık: -30dB +/- 3dB / 0dB=1V/Pa, 1kHz

 

Çıkış empedansı: 1000 Ohm veya daha az

 

Konnektör: 3.5mm stereo jack

 

Pil tipi: LR44 (Yaklaşık 400 saat pil ömrü)

 

Mikrofon Boyutları: 18x8.3x8.30mm

 

Kablo uzunluğu: 6m

 

Ağırlık: 20.5gr

 

 

 

 

 

OMNİ-DİRECTİONAL MİKROFON NEDİR ? Omnidirectional (heryönlü/küresel)

Her taraftan gelen sesi eşit hassasiyette alır.

 

 

 

Uyumluluk: Akıllı telefon, tablet pc, dslr fotoğraf makinası, video kamera, bazı kompakt fotoğraf makinaları, notebook ve masa üstü bilgisayarlar, ses kayıt cihazı v.b birçok cihaza uyumludur. 3.5mm ses giirişine sahip birçok cihazda çalışmaktadır, giriş konnektörü uyumsuz ise çeşitli dönüştürücüler ile birlikte de kullanılabilir.
 

 

 

 

Telefonda Kullanım:

1-) Apple Cihazlarda Kullanım: Boya telefon mikrofonları apple cihazlarda çalışırken ekstra hiçbir program ayarlama v.s. yapmanıza gerek yoktur. Mikrofonun üzerindeki ayar düğmesini "smartphone” konumuna getirip mikrofonunuzu cihazın ses girişine takıktan sonra ses kayıt programı veya kameranızı açıp kayıt yaptığınızda telefon sesi boya mikrofondan alacaktır.

2-) Android Cihazlarda Kullanım: Mikrofonun üzerindeki ayar düğmesini "smartphone” konumuna getirip mikrofonunuzu cihazın ses girişine takıktan sonra ses kayıt programı veya kameranızı açıp kayıt yaptığınızda telefon sesi boya mikrofondan alacaktır.

2a. Eğer mikrofon direkt olarak çalışmaz ise mikrofonu çalıştırabilmek için 3.parti bir program kullanmanız gerekebilir. Çözüm için, Google Play Store’ dan "OPEN CAMERA” uygulamasını telefonunuza kurunuz (uygulama ücretsizdir) ve programı açıp sağ üst köşedeki dişli simgesine basınız buradan "Video ayarları…” kısmına giriniz, bu kısımda da "Sesin Kaynağı” kısmına basınız, açılan ekranda "Harici mikrofon (varsa)” seçeneğini seçiniz ve video çekme ekranına dönüş sağlayıp video kaydı yapınız. Bu işlemlerden sonra mikrofonunuz çalışacaktır.

 

 

 

Bilgisayarda Kullanım:

1-) Eğer bilgisayarınızda biri mikrofon, diğeri kulaklık olmak üzere 2 ayrı ses girişi var ise; Bu tip bilgisayarlara boya yaka mikrofonunu sadece "CAMERA” modunda bağlayabilirsiniz. Mikrofonun içerisine LR44 tip pili takınız ve mikrofonun üstündeki tuşu “camera” konumuna getiriniz. Mikrofonu bilgisayarınızın mikrofon girişine takınız. Herhangi bir ses kayıt programıyla ses kaydı yaptığınız zaman mikrofon çalışacaktır.

 

2-) Eğer bilgisayarınızda 1 adet ses girişi var ise (TRRS soket); Bu tip bilgisayarlarda mikrofon ve kulaklık işlevleri tek ses girişinden çalışmaktadır ve bu girişe bağlanan cihazların kontrolü bilgisayarınızdaki ses yazılımı tarafından yapılmaktadır, bu tip bilgisayarlara boya mikrofonu "CAMERA” veya "SMARTPHONE” olmak üzere 2 farklı modada bağlayabilirsiniz.

 

2a. Camera modunda bağlama (TRS): Mikrofonun içerisine LR44 tip pili takınız ve mikrofonun üstündeki tuşu “camera” konumuna getiriniz. Mikrofonu bilgisayarınızın ses girişine takınız. Ekranda girişe ne bağladığınızı seçmeniz için bir pencere açılacaktır (eğer açılmazsa denetim masasından ses yazılımınızı açıp kendiniz bu seçenekleri bulabilirsiniz) açılan pencerede "mikrofon” seçeneğini seçiniz. Herhangi bir ses kayıt programıyla ses kaydı yaptığınız zaman mikrofon çalışacaktır.

 

2b. Smartphone modunda bağlama (TRRS): Bu moda kullanırken mikrofonun içerisine pil takmanıza gerek yoktur, üstündeki tuşu smartphone konumuna getiriniz. Mikrofonu bilgisayarınızın ses girişine takınız. Ekranda girişe ne bağladığınızı seçmeniz için bir pencere açılacaktır (eğer açılmazsa denetim masasından ses yazılımınızı açıp kendiniz bu seçenekleri bulabilirsiniz) açılan pencerede "başlıklı kulaklık” seçeneğini seçiniz. Herhangi bir ses kayıt programıyla ses kaydı yaptığınız zaman mikrofon çalışacaktır.

 

 

Mikrofon Kutu İçeriği: BY-M1 Yaka mikrofonu, yaka klipsi, sünger, 6.35mm dönüştürücü, LR44 Pil, taşıma kılıfı, ingilizce kullanım kılavuzu.

BY-M1' in Yanında Gelecek Ekstra Ürünler: 5 adet GP LR44 pil, 1 adet Mikrofon süngeri, 1 adet Mikrofon tüyü, 1 adet Yaka klipsi

 

 

 

Uyumlu Cihaz : Kamera, Amfi ve Ses Sitemleri, Telefon/Tablet, Bilgisayar, Ses Kayıt Cihazı

Kutupsal Desen : Omnidirectional

Bağlantı Şekli : Kablolu

Mikrofon Tipi : Yaka

Mikrofon Sayısı : Tekli Mikrofon

Güç : LR44 Pil

Bağlantı Konnektörü : 3.5mm, 6.35mm

Kablo Uzunluğu : 6m

Frekans Tepkisi : 65 Hz - 18 KHz

Sinyal Gürültü Oranı : 74 dB - SPL

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı