TTArtisan 50mm f/ 0.95 Lens (Leica M Mount)
TTArtisan 50mm f/ 0.95 Lens (Leica M Mount)
TTArtisan 50mm f/ 0.95 Lens (Leica M Mount)
TTArtisan 50mm f/ 0.95 Lens (Leica M Mount)
TTArtisan 50mm f/ 0.95 Lens (Leica M Mount)

TTArtisan 50mm f/0.95 Lens (Leica M Mount)

Marka : TTartisan
Fiyat : ₺18.638,52(KDV Dahil)
Barkod : 6973251730146
₺4.881,43 `den başlayan taksitlerle
:

TTArtisan 50mm f/0.95 Lens (Leica M Mount) İncelemesi


 

Genel Bakış

Parlak tasarımıyla ayırt edilen TTArtisan 50mm f /0.95 , Leica M-mount telemetre kameraları için normal uzunlukta bir lenstir. Etkileyici derecede hızlı maksimum diyafram açıklığı, alan derinliği üzerinde zengin bir kontrol sağlar ve ayrıca karanlık ve düşük ışık koşullarında çalışmaya fayda sağlar. Hızı tamamlayan, doğru renklerle keskin görüntüler elde etmek için küresel ve renk sapmalarını kontrol etmek için çeşitli özel öğeler kullanan gelişmiş bir optik tasarımdır. Objektifin manuel odak tasarımı, 2,3 'kadar yakın nesnelerle çalışmaya izin verir ve pürüzsüz bir bokeh kalitesine katkıda bulunan 14 bıçaklı bir diyaframa sahiptir.

Normal uzunlukta asal; portre, sokak, manzara ve röportaj gibi konularla günlük çekimler için çok uygundur. Düşük ışık koşullarında çalışan son derece hızlı f /0,95 maksimum diyafram açıklığı aynı zamanda seçici odak teknikleri kullanarak nesneyi izole etmek için alan derinliği üzerinde büyük bir kontrol sunar.

Bir büyük çaplı, çift taraflı asferik eleman ve sekiz yüksek kırılma indisli eleman, yüksek derecede keskinlik ile doğru şekilde oluşturulmuş görüntüler üretmek için bozulmayı ve küresel sapmaları bastırmaya yardımcı olur.

İki ekstra düşük dağılım elemanı, yüksek netlik ve doğru renk geriverimi gerçekleştirmek için renk saçaklarını ve renk sapmalarını azaltır.

Manuel odak tasarımı, minimum 2,3 'odaklanma mesafesi ile birlikte düzgün, rafine bir kontrole izin verir. 14 kanatlı bir diyafram, pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
 
 
Süper Diyafram
TTArtisan M50 /0.95, geniş açıklıkta görüntü netliğini sağlamak için 1 büyük boyutlu asferik eleman ve 8 yüksek kırılma elemanı dahil olmak üzere 8 grupta 11 elemandan oluşan bir optik yapıya sahiptir. Tam çerçeve fotoğraf lenslerinin en büyük diyafram açıklığı olan F0.95, kremsi bokeh'in anlamını ve düşük ışık koşullarında yakalayabileceği maksimum ışığı mükemmel bir şekilde açıklıyor.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı