Benro 3XS Lite 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı
Benro 3XS Lite 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı
Benro 3XS Lite 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı
Benro 3XS Lite 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı
Benro 3XS Lite 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı

Benro 3XS Lite 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı

Marka : Benro
Fiyat : ₺2.219,05
Barkod : 6931747312832
₺554,76 `den başlayan taksitlerle

Benro 3XS Lite 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı İncelemesi
Benro’nun X Serisi 3XS Lite Gimbal’ı; küçük bir çantada ya da cepte taşınabilmesini sağlayan, eşsiz katlanabilir tasarımı ile seyahatinizi kolaylaştıracak mükemmel bir akıllı telefon dengeleyicidir.
3XS Lite  diğer akıllı telefon dengeleyicilerden farklıdır. Bir telefon boyuna kadar katlanabilir ve katlama sisteminde motorlar kilitlenir. Böylece, çantada ya da cepte güvenle taşınır.
3XS Lite’ın ‘Özelleştirilebilir’ düğmelerinden birine tek dokunuşla telefonunuzun çekim yönünü değiştirebilir veya yataydan dikey kadraja geçebilirsiniz. Bunun için yeniden balans ayarı gerekmez.
3XS Lite, akıllı telefonunuzda yüksek kaliteli ses kaydı için harici bir telefon kullanma olanağı sunar. 3.5mm ses girişi uyumlu bir mikrofonu kavrama kolundaki girişe monte edebilirsiniz.
3 Eksenli Gimbal tüm açılar için Pan / Tilt / Zoom yapabilmenizi sağlar.
Birden fazla ‘Özelleştirilebilir’ tuş sayesinde, istediğiniz uygulamaları kolayca seçebilir ve kontrol edebilirsiniz. Dönerek Takip / Nesne-Yüz Takibi / Çekim Yönünü Değiştirme / Yatay-Dikey Kadraj ve daha fazla özellikler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
3XS Lite Akıllı telefon yazılımı Gimbal’ınızı kolayca kalibre edebilmenize, parametreleri ayarlamanıza, belleği güncellemenize, panorama oluşturmanıza, dinamik hareketle hızlandırılmış görüntüler oluşturmanıza olanak sağlar.
Benro X Serisi 3XS Lite Gimbal, otomatik nesne ve yüz takibi sayesinde, kontrolü Gimbal’a bırakıp sizin de aksiyon içinde bulunmanızı sağlar.
Benro 3XS Lite kavrama kolunun altında, Gimbal’ı bir tripoda monte etmenizi sağlayan ¼” üniversal bir tripod girişi bulunur. Bu özellik; Panorama / Time-Lapse / Nesne-Yüz Takibi modları sırasında Gimbal’ınızı bir tripoda monte edip handsfree olarak kullanabilmenizi sağlar.
3XS Lite 24 saate kadar kullanım süresi sağlayan 2000 mAh gücünde Lithium-Ion bir bataryaya sahiptir. Bu sayede çekiminizin en uzun/yoğun olduğu günlerde bile size kolaylıkla uyum sağlayacaktır.
Bir Benro 3XS Lite almakla mükemmel bir yol arkadaşına sahip olacaksınız.


 * Katlanabilir Tasarım
 * Tek Tuşla Yön / Kadraj Değiştirme
 * Nesne / Yüz Takibi
 * Harici Mikrofon Girişi
 * Panorama / Time-Lapse Çekim
 * Pan / Tilt / Zoom Kontrolü
 * Yazılım Güncelleme
 * ¼” Üniversal Tripod Bağlantısı
 * Tilt Ekseni Dönme Aralığı: 330 Derece
 * Roll Ekseni Dönme Aralığı: 330 Derece
 * Pan Ekseni Dönme Aralığı: 320 Derece 
 * Ağırlık: 440gr
 * Maksimum Taşıma: 290gr
 * Uyumlu Telefon Genişliği: 55 - 90mm
 * Uyumlu Telefon Kalınlığı: 9mm
 * Mikrofon Jak Tipi: 3.5mm TRRS
 * 24 Saat Pil Ömrü (2000 mAh Li-Ion)
 * USB-A / USB-C Şarj Kablosu
 * Mini Tripod 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı